Oregon

Компанія Орегон заснована ще на початку 1947 року і її творцем є Джозеф Буфорд Кокс. Фактором виникнення послужило те, що за 1 рік до створення компанії, коли Джозеф пиляв дрова, звернув увагу на жука, який легко прогризав деревину. Джозеф розумів, що якщо с дублює» C » — подібні щелепи личинки жука в металі, то вирішить проблеми розпилювання деревини.

Ці ланцюги з гачковим ріжучим зубом дали початок шляху розвитку фірми Oregon Украина, яка в даний момент виготовляє пильні ланцюги і ріжучі гарнітури на основі найвищих технологій. Популярність продукції призводить до швидкого зростання компанії Oregon, вже в 1951 році обороти були $ 1 000 000, а в 1952 році відбулося вигідне розширення у зв’язку з придбанням канадської компанії з виготовлення рубанків.

У 1959 році фірма Oregon успішно видає патенти на виробництво пильних ланцюгів і виходить на світовий ринок. Першого клієнта з реалізації пильних ланцюгів OREGON в Європі знайшли в Швеції в 1955 році, з цього моменту почалося завоювання європейського ринку.

З початку 1963 року розкривається ще одна нова вдала сторінка історії компанії Oregon, пов’язана з виготовленням нової інноваційної, легкої, високошвидкісної, з прямим приводом ланцюгової пили. Ця продукція популярність на стільки, що до сих пір широко застосовується її оригінальний дизайн.

У 60-70 роки розвиток нової лінійки продукції були спрямовані на дослідження в області вдосконалення ланцюгових бензопил, безпеку в роботі та інше.

З 1970 по 1972 роки створюються тестові машини, в слідстві яких компанія розробляє продукцію зі зниженою віддачею. У 1977 році тестовій машині роблять асиметричну форму, що дає поштовх ще більшої зосередженості на роботі. Наступні роки спрямовані на вдосконалення продукції компанії.

В кінці 70-х років виробляють бензопилу для споживчого ринку США, а постійні і наполегливі роботи з безпеки у використанні інструментів привели до позитивного результату, в 1985 році з’явилися ланцюгові пили, які підтримували вимоги всіх стандартів і стали незамінними помічниками для лісозаготівельних робіт не одного покоління.

Так само в 1985 році сталися події, які зміцнили фірму ОРЕГОН на національному ринку. Так, придбання міжнародної будівельної компанії в штаті Алабама, і приєднання компанії Oregon до Omark Industries. Саме, Omark Industries і стала батьківською компанією з виготовлення пил різної комплектації.

У 1997 році благополучно купується компанія Frederick Manufacturing, яка після цього починає випускати високоякісні комплектуючі для газонокосарок та іншого інструменту під брендом Oregon.

У 2004 році істотна частина компанії Oregon продається Blount Inc. Ця компанія і зараз є частиною всім відомого світового концерну.

Компанія Oregon завжди була і є в самому центрі прогресу технологій в ріжучих гарнітурах. Постійне постачання ринку інноваційними продуктами, особливо пильних ланцюгів до бензопил (і наявність в них: зниженої вібрації, підвищена якість мастила, вузького пропил і низької зворотної віддачі), які відповідають всім необхідним умовам безпеки.

Добавить комментарий