Отрезной круг по металлу

У нашому інтернет – каталозі «Барабашово» ми пропонуємо Вашій увазі російську торговельну марку «Луга», яка є однією з найбільших брендів на світовому ринку з виробництва і продажу абразивного матеріалу. Виробництвом даної продукції є один з найбільших заводів в світі по виробництву абразивного продукції. Заснований завод у 1995 році в Ленінградській області в місті Лузі. На сьогоднішній день «ЛАЗ»(Лужский абразивний завод) випускає більше 50% продукції при всьому обсязі абразивного інструмента випускається в Росії. У нас найкращій отрезной круг по металлу.

Вся продукція має сертифікати якості, які відповідають ДСТУ. Також вся продукція відповідає техніці безпеки та санітарно-епідеміологічним висновками. Компанія випускає широкий вибір абразивного інструменту. Кола бувають відрізні, зачисні, полірувальні та шліфувальні, сегменти, пелюсткові і шліфувальні бруски.

Продукція цієї торгової марки виробляється на сучасному обладнанні з високоякісного сировини, яке покрите високоміцними абразивами (алмаз, електрокорунд, карбід кремнію), що забезпечує високу якість роботи і довговічність матеріалу.

Добавить комментарий