Печать наклеек харьков

РПП «Технологія» займається наданням послуг з друку і порізки наклейок в Харкові для різного застосування: наклейки на автомобілі, для оформлення інтер’єрів, вітрин; наклейки на техніку, меблі, телефони, ноутбуки і дуже багато іншого. У нас печать наклеек харьков.

Наклейки – це такий вид поліграфічних виробів, який робиться за допомогою самоклеючих матеріалів. Наклейки покликані виконувати прості функції – спрощення нанесення інформації на потрібне місце.

Вінілові наклейки, зручні у використанні, прості, наклейки на автомобілі, техніку, меблі, фасади, вікна, міцно зайняли місце в побуті, сувенірної продукції і рекламної індустрії.

Наше підприємство має в своєму розпорядженні власним обладнанням для виготовлення різних наклейок: для реклами, сувенірів, на телефони, ноутбуки, стіни, на автомобілі та багато всього іншого.

Якість і продуктивність нам забезпечує струменевий широкоформатний принтер на якому робиться друк наклейок. Чорнило, застосовувані нами до друку, мають хорошу інтенсивність кольорів, стійкі до метеорологічних і механічних впливів. Для отримання додаткової захисту наклейки можна ламінувати ― покрити зверху тонкою прозорою плівкою. Також ми володіємо можливістю вирізати практично будь-які форми наклейок, використовуючи ріжучий плоттер.

Добавить комментарий