Пескоструй

Обладнання, для піскоструминної очищення — кращий сучасний варіант очищення поверхонь з такими важкими забрудненнями як корозія металу, іржа, масляні плями. У ТОВ «Компресормаш-сервіс» Ви зможете придбати не тільки піскоструминне обладнання вітчизняного виробництва за ціною виробника, а й підібрати повний комплекс супутніх товарів. А саме: — компресорне обладнання — піскоструминні рукави і шланги — засоби захисту піскоструминника та інше. Абсолютно будь-яка сфера діяльності немислима без наявності відповідного обладнання, яке, як правило, і є основною потужністю будь-якого підприємства. У нас пескоструй.

Варто відзначити, що допоміжне обладнання та елементи доукомплектовки так само грають не останню роль. Адже, покликані якісно оптимізувати роботу стаціонарного обладнання виконує основні функції. Посприяти його безперебійної роботи, здійснити обслуговування і поліпшити виробничі параметри.

Продукція пропонована компанією ТОВ «Компресормаш-сервіс» на офіційних сторінках свого інтернет – магазину «КЛЮЧАМИ» спрямована на поліпшення вашої діяльності і бізнесу.

Цим каталогом ми представляємо піскоструминне обладнання, серед широкого спектру вибору якого, ви знайдете:

Апарати струминного очищення — АА100, АА-200;
Апарати струминного очищення ТАУ 100, ТАУ 200;
Піскоструминні камери КАО 300 Е, АП 150 АП 350, П60ЛК;
Апарати струминного очищення АСО 40, АСО 150, АСО 200.

Добавить комментарий