Південно-західної межі міста, щоб використовувати технологію сканування райдужної оболонки ока для ідентифікації ув’язнених, нелегальних іммігрантів

Злочинців і нелегальних іммігрантів, які вам замовили у в’язниці по південно-західному кордоні скоро буде ще один спосіб, щоб приховати свою особистість. Їх очі будуть фотографуватися з визнанням укладеної й ідентифікаційної системи (ірис). Прилад фотографує їх Айріс, яка за даними поліції, є більш точним, ніж відбитки пальців.

Ель-Пасо стала першої інстанції як в Техасі і вздовж південно-західного кордону, щоб отримати технологію в п’ятницю. Шона Маллін, генеральний директор БИ2 технологій, який створює ірис сказала, що це буде в кожній юрисдикції, в південно-західному кордоні шерифа Асоціацію до кінця року. Що становить 31 юрисдикцій між brownsville, Техас і Сан-Дієго.

Округ Кемерон на південно-східній частині штату Техас буде отримувати ірис на найближчі два тижні та округу Вал-Верде отримаєте найближчим часом на борту після того, як, за словами Ларрі Гуерра, виконавчий директор коаліції Техасу і Південно-Заході кордону шерифа.

ФРЕСНО СТРІЛЬБИ: ЯК ТЕХНОЛОГІЇ ВИЯВЛЕННЯ ПОСТРІЛІВ СПОВІСТИЛИ ПОЛІЦІЮ

За даними декількох співробітників правоохоронних органів, райдужної оболонки може вплинути на боротьбу проти незаконних проникнень. Нелегальним іммігрантам, як і інші злочинці, часто використовують псевдоніми, щоб приховати свою справжню ідентичність і заважають правоохоронним від навчання вони вже захопили.

У в’язниці округу Ель-Пасо приносить в трохи більше 30 тис. ув’язнених в рік, 16% з яких є вихованцями провів для прикордонного патруля і льоду, за словами Ель-Пасо шерифа Річард Уайлс.

“За допомогою цієї технології ви зможете визначити індивідуальну, під яким ім’ям він хоче використовувати під час. Будь то Імміграція або будь-який тип порушення», — сказав Гуерра. «Це не рідкість для кого-то, щоб використовувати інше ім’я.»

ЦЕЙ РОЗУМНИЙ МАНЕКЕН СПРЯМОВАНА НА ПОЛІПШЕННЯ ПЕТ-ПРОЦЕДУРИ В АЕРОПОРТАХ
“Вони спробують уникнути виявлення з різними обманним шляхом ідентифікації і різними ідентичностями. Ця система зупиняє, що на своєму шляху», — сказав Муллин.

Він додав, що в минулому році більше 14 000 в’язнів, які були відскановані в одній юрисдикції, були знову заарештовані в іншій юрисдикції і визначили, використовуючи їх Айріс.

Процес відбитків пальців може зайняти до чотирьох годин, щоб перевірити місцевих, державних і федеральних баз даних. Це займає менше 20 секунд для Айріс, щоб отримати матч, на хитрощі. Крім того, відбитки пальців можуть повернутися з декількома потенційними партнерами, Айріс повертається з одним.

ЯК МАШИНИ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ МОЖЕ ДОПОМОГТИ ЗАПОБІГТИ БРУДНІ БОМБИ

Система ірис був побудований близько десяти років тому і з цієї минулого тижня мільйонного очного яблука.

У в’язниці сканер налаштовується з комп’ютера. Процес починається, як укладений підходить до камери, дивиться у маленьке дзеркальце і пристрій фотографує очима. Потім він шукає в національній базі даних. Якщо ув’язнений був перевірений раніше, він відображає свою інформацію, якщо немає, то інформація може бути додано.

На додаток до в’язниці сканера, є також мобільний додаток, яке можна підключити до смартфону. Це дозволяє співробітникам шукати підозрюваного та їх псевдоніми у віддаленому підключенні до бази даних. Пристрій також може мати відбитків пальців, райдужної оболонки ока та особи ціни.

У той час як Айріс є більш точним, ніж відбитки пальців, він не замінить відбиток пальця згідно Маллін. На відміну від відбитків пальців, злочинці не залишають ірисова друк на місці злочину, тому він має мало криміналістичне значення.

Уайлс сказав, що хоча Айріс може бути дешевше і швидше, там, ймовірно, завжди будуть необхідні відбитки пальців.

«Ми як і раніше повинні зберегти відбитки пальців, але я не думаю, що ми повинні йти до тих, для встановлення особистості.»

Добавить комментарий