Подключить кардшаринг

Шарінг сам по собі доля чи бідних, або жадібних, або тих, кому « не дуже-то це й важливо, та багато платити не хочеться ». Тобто, коли немає можливості або бажання багато платити за те, що хочеться дивитися. Проблеми можуть бути у сервера, у його провайдера Інтернету, у вашого провайдера Інтернету, десь по ланцюжку від вас до сервера. Ми пропонуемо подключить кардшаринг.

Так що морально треба бути готовим, що ніхто не гарантує вам перегляду того, що вам дуже хочеться. Періодично бувають як дрібні затики (якщо пакети якийсь час не проходять), так і великі, коли годинник або навіть дні немає можливості дивитися те, що хочеться. Крім того, врахуйте, що все має свою ціну. Або в грошах, або у втраченому часу. Ніхто не буде за вас це налаштовувати. Вам доведеться розбиратися в цьому самому. Правда, потім ви зрозумієте, що нічого особливо складного в цьому немає.

Трохи з історії
З самого початку процес полягав в об’єднанні користувачів для обміну пакетами. Тобто ті, у кого була 1 оригінальна карта, відкривали доступ до своєї іншим користувачам, а натомість отримували доступ до інших оригінальним каратам. Але це було раніше.

Потім з’явилися комерційні сервера. Їх суть в тому, що вони надають користувачам доступ до певного пакету каналів на певний час за невелику вартість. Причому деякі з них можуть пропонувати акції. У кожного сервера свої індивідуальні умови і своя вартість різних пакетів. Як правило, частина пакетів каналів у серверів своя, частина – обмінна (тобто не користувачі ними міняються, а самі сервера). Оскільки 1 карта не може потягнути багато каналів одночасно (отже і користувачів), для 1 пакету типу НТВ+ використовується по 10-15 оригінальних карт.

Добавить комментарий