Приложение Netflix пропало из Google Play на устройствах с root-доступом

Google Play Netflix
Додаток Netflix пропало з Google Play на пристроях з root доступом
16.05.17
Компанія-розробник відеосервісу Netflix підтвердила, що додаток більше не видно в магазині Google Play тим, чиї пристрої «не сертифіковані Google або були змінені».

Netflix_Logo_DigitalVideo_0701

Представник Netflix розповів Android Police, що це спроба поліпшити захист від копіювання. Версія програми 5.0 повністю базується на системі керування цифровими правами Google Widevine, яка забезпечує захист від піратства. Тому модифіковані смартфони і планшети тепер вважаються несумісними з потоковим сервісом.
У Netflix був стимул для внесення такої зміни: тепер, коли через додаток можна скачувати фільми і серіали, проблема піратства особливо актуальна. В теорії, видалити захист від копіювання з завантаженої серії простіше, ніж зберегти відео. І коли ви отримуєте root-доступ і тим самим розширюєте можливості управління операційною системою, ймовірність обходу DRM-захисту зростає.

netflix

Нововведення навряд чи зупинить багатьох людей від установки програми, але може нашкодити чималої кількості благонамірених користувачів. За словами Android Police, Netflix і раніше працює на мобільному пристрої, якщо вам вдалося встановити додаток — наприклад, завантаживши APK-файл зі стороннього ресурсу. А то, видно вам додаток в Google Play, пов’язано не безпосередньо з Widevine, а з тим, чи можете ви працювати з Android Pay. Якщо ви використовуєте пристрій з розблокованим завантажувачем, то не зможете запустити Netflix, навіть якщо прошивка залишиться недоторканою.
Багато людей отримують root-доступ лише для розширення можливостей зміни зовнішнього вигляду Android. Тому тепер їм доведеться вибирати між кастомізацією і переглядом улюблених серіалів.

Добавить комментарий