Проблема чистоты воздуха

Сьогодні проблема чистоти повітря хвилює багатьох громадян. Тому аналітики спробували розібратися, в яких містах ситуація із забрудненням знаходиться в жалюгідному стані. Крім того, з’ясували, чим саме отруїли повітря.
Як норми взяли показник, при якому вміст шкідливих речовин може бути високим, але не достатньою для того, щоб якось вплинути на здоров’я людини (ГДК). проблема чистоты воздуха на сьогоднішній день хвилює всіх.
Якщо поглянути на загальну ситуацію у великих містах України, то можна зробити невтішні висновки. У кожному з них індекс забрудненості знаходиться в діапазоні від 7 до 12. Але особливо виділяються в негативну сторону три міста. Найгірша ситуація в Дніпрі. Тут концентрація формальдегіду перевищує допустиму норму більш ніж в 4 рази. Оксиду азоту теж в 3 рази більше. Також не можна не згадати про пил. Її більше допустимої норми в 2 рази.
На другому місці знаходиться Кам’янське (Дніпродзержинськ). Тут проблема чистоти повітря не стільки в перевищенні концентрації, скільки в розмаїтті забруднювачів. Навіть легкий вітерець приносить в житлові квартали чадний газ, аммік, фенол і рясне кількість пилу. Формальдегід перевищує ГДК в 2,7 раз. Зате концентрація чадного газу лише злегка перевищує допустиму позначку.

Добавить комментарий