Professional Nail Boutique

Гель-лаки Professional Nail Boutique (PNB) заслуговують на окрему увагу, адже його властивості відповідають побажанням багатьох майстрів нігтьового сервісу. Завдяки чудовій якості гель-лаки PNB дозволяють забути про відколах, тріщинах і відшаруваннях на весь період носіння манікюру. До того ж, велика палітра кольорів не залишить байдужою жодну представницю прекрасної статі.
подробнее проводиться гель-лак в США з дотриманням всіх необхідних стандартів, що підтверджує відмінну якість даних продуктів. Технологія нанесення гель-лаку PNB №213
На першому етапі нанесення гель-лаку, потрібно зрадити нігтя необхідну форму, після чого вирівняти вільні краї нігтьової пластини і ретельно очистити від пилу. Перед даною процедурою можна зробити манікюр, якщо в процесі роботи використовувалися крему і масла, обов’язково очистіть від них нігті спеціальними засобами. Головне, що потрібно зробити перед нанесенням гель-лаку — за допомогою апельсинової палички або ремувера прибрати з нігтьової пластини кутикулу, щоб вона не відшаровувалася після нанесення.
З нігтьової пластини потрібно зняти верхній кератиновий шар. У більшості випадків для цього застосовується грубозернистий баф. Варто пам’ятати, що при використанні бафа, нам потрібно зробити ніготь матовим, зовсім трохи знявши глянець з нігтя. Не перестарайтеся, так як, знявши товстий шар можна принести шкоду нігтьової пластини.
Третій етап-нанесення базового гелю. Перед покриттям нігтя базою, бажано покрити його праймером. Його використовують для більш надійного зчеплення базового гелю з нігтьової пластиною. Сохне праймер на повітрі протягом 1 хвилини, при нанесенні він не повинен затікати під кутикулу. Після чого приступаємо до процедури нанесення базового гель-лаку. Для чого це потрібно? База-захищає нігтьову пластину від кольорових пігментів які присутні в самому гель-лаку, що допомагає зберегти природне світло нігтя, після зняття даного матеріалу.Базовий гель наноситься тонким шаром по всій ширині нігтьової пластини. Потім ніготь поміщається в лампу для сушіння.
Четвертий етап полягає в нанесенні кольорового гель-лаку. Залежно від того, який колір ви хочете отримати по закінченню процедури, лак наноситься 1-м або 2-ма шарами. Всі нанесені шари потрібно робити тонкими, для того, що б уникнути появи бульбашок, хвиль на поверхні нігтя. Після нанесення гель-лаку нігті відправляються в УФ лампу на 2 хвилини.
Останній етап полягає в покритті нігтя топом. Він потрібен для закріплення нашого покриття і додання блиску нігтям. Його наносять більш товстим шаром, ніж попередні засоби. Після його використання ніготь знову відправляється в лампу для сушіння гель-лаку на 2 хвилини. По закінченню процедури видаляється липкий шар за допомогою спеціальної рідини.

Добавить комментарий