Программы ВНЖ

Багато країн час від часу змінюють умови програм надання іноземцям дозволу на проживання або громадянства в обмін на інвестиції і покупку нерухомості – так уряду регулюють залучення капіталів в бажану сторону. У нас найкращі Программы ВНЖ.
За останній час відразу кілька європейських держав зробили більш привабливими умови отримання виду на проживання через інвестиції. Зокрема, Португалія рік тому знизила розмір інвестицій в нерухомість старше 30 років для отримання посвідки на проживання (ВНЖ) з 500 000 до 350 000 євро. Кіпр з лютого цього року почав надавати постійний вид на проживання (ПМП) не тільки покупцям нерухомості на суму від 300 000 євро, але і їх перебувають під опікою батьків.
Угорщина з липня 2016 р. буде видавати відразу ПМЖ через інвестиції в держоблігації (сума 300 000 євро плюс 60 000 євро безповоротний адміністративний платіж). Також з липня ПМП Угорщини зможуть отримати фінансово залежні повнолітні діти та батьки, а термін розгляду документів скорочено з трьох до одного місяця.

Добавить комментарий