Производство мебели

Виробництво меблів в промислових масштабах є складним технологічним процесом. Тут потрібно не тільки знання матеріалів, але і суворе дотримання обраного способу обробки і складання елементів.

Вибір ж може бути обумовлений наявністю певних верстатів, модельним поруч і іншими нюансами. Але, який би варіант ви не вибрали, деякі етапи технології виготовлення меблів залишаються незмінні. Про найпоширеніші з них ми розповімо в цьому матеріалі. Ми розповімо про все для производства мебели. Технології масового виготовлення меблів
Перше, з чим слід визначитися, це обсяг продукції, що випускається.

В цьому відношенні всі варіанти виробництва можна розділити на три основних типи:

Індивідуальне виробництво, яке характеризується випуском обмеженої кількості варіантів, кожен з яких унікальний. Тут важливим моментом є ексклюзивність моделі, її авторська неповторність. Така меблі ніколи не буде випускатися повторно, а значить, її перевагою залишиться індивідуальність.

Для серійного виробництва характерний випуск певних лінійок меблів великими партіями в декількох колірних варіантах. Можливі повтори з використанням інших, більш дорогих або, навпаки, більш дешевих матеріалів. Таким чином налагоджено виробництво на більшості меблевих фабрик. Тут також є внутрішня градація на дрібносерійне, середньосерійне і крупносерійне виробництво. Як правило, варіативність використовуваного автоматизованого обладнання дозволяє розширювати модельний ряд, вносити зміни в комплектацію або збільшувати число випущених примірників.

Що стосується найбільшого, масового виробництва, то воно передбачає випуск обмеженого числа моделей і подальше їх тиражування в незмінному варіанті. Асортимент практично не розширюється, будь-які доповнення у вже існуючі схеми роботи вносяться вкрай повільно. Таке виробництво засноване на обсягах випуску тих моделей, на які вже сформувався стійкий споживчий попит.

Добавить комментарий