Ремонт бензокосилок в минске

Наш сервісний центр здійснює повний спектр робіт по відновленню та обслуговування основних вузлів бензотриммеров або їх так само називають мотокосами, бензокосами. Бензиновий тріммер — пристрій,що складається з штанги, на одному кінці якої тримерна головка з захисним кожухом, а на іншому двигуном внутрішнього згоряння, що приводить її в дію, за допомогою валу, що знаходиться всередині штанги. Ці пристрої прості у використанні та призначені для стрижки трави на місцях. У нас ремонт бензокосилок в минске.

ЧАСТО ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ НЕСПРАВНОСТІ БЕНЗОТРИММЕРОВ (МОТОКОС, БЕНЗОКОСАМИ)
Серед найбільш поширених несправностей зазвичай зустрічається сломавшаяся штанга, і вимушений двигуна. Як правило, ці проблеми проявляються наступним чином:

бензотример глохне відразу після заводу
р
мотокоса не заводиться
Вихід з ладу ЦПГ двигуна
Бензокосілка заводиться і на холостих обертах працює нормально, але при спробі дати газ захлинається
Вихід з ладу котушки запалювання
Немає з’єднання двигуна і редуктора
ІНШІ ВИДИ НЕИСПРАНОСТЕЙ
несправності в системі запалювання бензокоси
неиспраности пов’язані зі свічок
Ціна і терміни
Нагадуємо Вам, що вартість робіт складається за результатами діагностики. Термін складає до 3-х днів, за умови наявності запчастин і від 3 до 15 днів, при умові замовлення запчастин. На всі наші роботи по тримерів та іншої садової техніки дається гарантія. Усунення дрібних несправностей можливо в присутності клієнта.

Наш сервісний центр нагадує, що використання якісного палива для Вашої бензокоси продовжить термін її служби!

Загальна вартість складається з вартості робіт та вартості запчастин і витратних матеріалів, необхідних у ході ремонту. В еличина яких, у свою чергу, завасит від характеру несправності і обчислюється за результатами деагностики.

Нагадуємо Вам, що діагностика в нашому сервісному центрі здійснюється абсолютно безкоштовно!

Добавить комментарий