Ремонт холодильников алматы

Майстерня здійснює якісний, недорогий ремонт холодильників, з викликом майстра на будинок в Києві і передмісті. Кваліфікований сервіс побутових і промислових холодильних камер будь-яких моделей і торговельних марок за розумними цінами. На виконані роботи надається гарантія від 3-х до 12 місяців. У нас ремонт холодильников алматы.

Зателефонувавши нам ви отримаєте детальну консультацію спеціаліста з виниклої несправності, після чого можете узгодити зручний час його візиту. Наші майстри приїдуть в призначений час до вас додому, проведуть діагностику, і при умові, що вас влаштовує вартість ремонту, усунуть несправність прямо на місці, в присутності клієнта. Наші переваги:

Виклик майстра безкоштовний у випадку ремонту холодильника на дому (в разі відмови від ремонту ви оплачуєте тільки вартість діагностики — 100 грн.)
Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час
Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики.
На комплектуючі і ремонтні роботи надається гарантія.
Ціни на послуги є простими і зрозумілими, без будь-яких прихованих платежів.
ОРГАНІЗАЦІЯ СЕРВІСНОЇ СЛУЖБИ

Завдяки чудовій організації сервісу, спеціалісти нашої ремонтної майстерні мають доступ до всіх необхідних запчастин, що дозволяє максимально швидко усунути неполадки і полагодити холодильник безпосередньо на дому в Києві чи передмісті. В сервіс центрі використовується тільки передове обладнання та сертифіковані деталі, що скорочує імовірність повторної поломки холодильника.

Холодильник найнеобхідніша і часто використовувана річ у побуті. Тому він ламається частіше, ніж інша побутова техніка. Якщо ваш холодильник не працює: не морозить, тече або погано охолоджує, телефонуйте нам і ми вирішимо вашу проблему швидко і якісно. Для того щоб відремонтувати холодильник зв’яжіться з нами по телефону і коротко опишіть його несправність. Ви можете викликати спеціаліста з ремонту холодильника додому у зручний для Вас час. Наші працівники подбають щоб ваша побутова техніка повернулася в ідеальний робочий стан, в самі короткі терміни.

Добавить комментарий