Ремонт iPhone

Чому за ремонтом iPhone в Києві потрібно звертатися в наш сервісний центр AppleKiev:

Наші майстри мають потрібну підготовку і освіту, необхідну для надійного і якісного ремонту. Професіоналізм, відповідальність і досвід роботи з технікою Apple не менше 5 років — ось головні вимоги для працівників нашого Сервісного центру. У нас найкращій Ремонт iPhone Киев.
Гарантія на будь-який вид ремонту. Якщо поломка айфона сталася в гарантійний термін 12 місяців після покупки у нас цього пристрою-ремонт проводитися абсолютно безкоштовно (в гарантійних випадках). Так само ми здійснюємо ремонт iPhone в Києві і пристроїв, придбаних не у нас або ж в післягарантійний термін. У будь-якому випадку на будь-який вид ремонту Ми надаємо гарантію, Тривалість 1 місяць. З умовами гарантійного ремонту можна ознайомитися у відповідному розділі.
Сервісний центр AppleKiev працює тільки з кращим діагностичним і технічним обладнанням, а так само використовуємо тільки оригінальні деталі і запчастини. Ви можете бути впевнені в тому, що в ваш гаджет точно не потрапить «підроблений» компонент.
Відмінне місце розташування затишний офіс. Ми знаходимося в центрі Києва, в 2-х хвилинах від Бессарабки, навпроти торгового центру Gulliver. Добиратися до нас легко і швидко з будь-якого району міста. А поки ваш пристрій діагностується або ремонтується – у нас є затишна кімната для очікування. Як відрізнити хороший ремонт від поганого? Існують три основних критерії: швидкість, ціна і якість. Побачити, що майстри Apple Kiev виконують свою роботу завжди якісно і в максимально короткі терміни можна, звернувшись в нашу компанію. Але, в невисокій вартості ремонту iPhone в Apple Service можна переконається, просто подивившись ціни на нашому сайті.
Чим може обернутися «Ремонт Айфона недорого» в неякісних сервісах

Користувачі, які вводять в пошуковику запити «ремонт iPhone дешево» дуже часто ризикують нарватися на компанію, що закуповує недорогі, але неякісні запчастини. Звичайно, ремонт буде коштувати їм досить дешево. Але, в майбутньому такий «ремонт айфонів дешево» може бути загрожує серйозними проблемами. Із-за неякісного акумулятора телефон буде набагато гірше тримати заряд або взагалі може згоріти контролер живлення і доведеться заново міняти батарею, але вже в нормальному сервісі за нормальними цінами. При установці неякісного дисплейного модуля яскравість і контрастність екрану можуть бути далекі від ідеалу. Так що чудес не буває. Недорогий ремонт Айфонів при використанні неякісних запчастин – абсолютно нераціональна економія.

Добавить комментарий