ReSHARP knife sharpener

Электричний верстат ReSHARP knife sharpener -інструмент для швидкого професійного заточування будь-якого ножа та іншого ріжучого інструменту яким ви володієте.

ReSHARP knife sharpener може точити різноманітні ножі та інші ріжучі інструменти з різних типів сталі, а напрямна дозволяє вибрати кут заточування 20 і 25градусов. Ми протестували його самі на мисливських ножах, кухонних і навіть філейних ножах. Заточка виходить якісною і красивою.

Абразивна стрічка
Точилка ReSHARP knife sharpener використовує для заточування абразивні стрічки. Ці ремені розміром 12 «і 1/2». Комплект поставляється з двома стрічками P80, P220 і 6000.

80 одиниць, для грубого шліфування, 220 використовується для заточування і 6000 полірує краю до майже до дзеркального блиску.

Заточування
Система підтримує належний кут заточування. Точилка для ножів поставляється з 2-ма напрямними, по одному для зовнішніх ножів, які підтримують кут 25 градусів з кожної сторони (більш довговічні край), і ще одна напрямна планка підтримує кут 20 градусів для кухонних ножів.

У той час як ми називаємо Work Sharp — точилка для ножів, вона робить більше ніж просто заточка ножів. ReSHARP knife sharpener -це універсальний верстат, який може заточити все! Тонкі, товсті і зубчасті леза. Він має керовану систему для заточування ножиць. Заточуванні піддаються всі ріжучі інструмети: ножі, ножиці, стамески, сокири, леза газонокосарки, культиватора і багато іншого.

Добавить комментарий