Reventon group

Тепловентилятор водяний Reventon HC 20 ефективний агрегат для опалення. Модель оснащена приємним і сучасним дизайном, тому підійде для будь-якого інтер’єру. Прилад має високу продуктивність і ефективно обдарує вас комфортом, тому ви не пошкодуєте про рішення купити тепловентилятор водяний Reventon group HC.

Застосування
Він може використовуватися як автономне джерело живлення, так і допоміжний елемент центральної системи опалення. Такий тепловентилятор від Ревентон використовує водяний теплоносій, який підігріває повітря. Тепле повітря поширюється по приміщенню за допомогою вбудованого вентилятора і жалюзі, які можна регулювати. Тепловентилятор водяний розроблений спеціально для монтажу в середніх і великих промислових, торговельних і складських приміщеннях, а так само в СТО.

Конструкція
Корпус обігрівача Ревентон виготовлений зі спіненого поліпропілену EPP, що говорить про невеликій вазі, міцності і надійності агрегату – він прослужить вам багато довгих років. Серед особливостей корпусу – стійкість до багатьом пошкоджень. Прилад з легкістю може зазнавати великих навантажень, але ви не помітите ні краплі деформації. Так само, з агрегатом нічого не станеться, якщо на корпус потрапить масло, мастило, і навіть безліч хімікатів. Корисною функцією стане звукоізоляція приладу, адже вона робить тепловентилятор майже безшумним. Ви отримаєте тепловентилятор в коробці від виробника. В комплектацію, як обов’язкова вимога, входить інструкція з експлуатації і обслуговування, а так само повна гарантія від виробника — на агрегат 3 роки, і довічна гарантія на корпус. Вас є можливість придбати додаткові елементи, які виготовлені спеціально для даної моделі тепловентилятора Reventon.

Добавить комментарий