Резервуар

Резервуари сталеві вертикальні (РВР) являють собою одну з найбільш популярних і поширених різновидів ємнісного обладнання. Вони знаходять широке застосування в самих різних областях промисловості. Зокрема, використовуються для зберігання різних речовин в рідкій фазі. Це можуть бути продукти виробництва, що очікують транспортування, або навпаки – вихідні матеріали. У нас кращій Резервуар.

Складно назвати хоча б одну галузь важкої промисловості, де вертикальні циліндричні резервуари не були б затребувані. У нафтовидобувній, нафто — і газопереробної промисловості, а також в нафтохімії найчастіше використовуються резервуари вертикальні для нафтопродуктів. В них міститься як сира нафта, так і продукти нефтеперегонки. Також в цих резервуарах складуються проміжні продукти крекінгу і реформінгу, хімічного синтезу і так далі.

Сталеві вертикальні циліндричні резервуари часто використовуються для різного роду хімікатів. У них містяться не тільки вихідні речовини та кінцеві продукти синтезу, а також напівфабрикати, проміжні продукти, технічні рідини і так далі. Сорти сталі, з яких виготовляються сталеві резервуари, дозволяють зберігати в них рідини з нейтральною і слабоагрессивной реакцією. Також допускається зберігання летких рідин. Для хімікатів сталеві резервуари використовують на підприємствах хімічної промисловості, у виробництві мінеральних добрив у сільськогосподарському комплексі.

Основною характеристикою, на яку слід спиратися при покупці, є обсяг резервуара. Він може коливатися в досить широких межах:

резервуари об’ємом 100 м3
резервуари об’ємом 200 м3
резервуари об’ємом 300 м3
резервуари об’ємом 400 м3
резервуари об’ємом 700 м3
резервуари об’ємом 1000 м3
резервуари об’ємом 2000 м3
резервуари об’ємом 3000 м3
резервуари об’ємом 5000 м3
резервуари об’ємом 10 000 м3
резервуари об’ємом 20 000 м3
Опис вертикального резервуара обов’язково містить вказівку основних характеристик, а також вказівки до умов експлуатації.

Технічні характеристики
Можливе виготовлення резервуара вертикального сталевого РВС:

маловуглецевої сталі — резервуар вертикальний з маловуглецевої сталі;
низьколегованої сталі — резервуар вертикальний з низьколегованої сталі;
нержавіючої сталі — резервуар вертикальний з нержавіючої сталі (нержавійки).

Добавить комментарий