Робот поліцейський виходить на службу в Дубаї

Поліція Дубая показала свій перший офіцер робота, надаючи йому завдання патрулювати центри міста і туристичні визначні пам’ятки.
Люди матимуть можливість використовувати його, щоб повідомляти про злочини, платити штрафи і отримувати інформацію, натиснувши на сенсорний екран на грудях.
Дані, зібрані за допомогою робота буде також використовуватися спільно з транспортними та транспортними владою.
Уряд заявив, що метою було на 25% від сили буде роботизованою до 2030 року, але вони не замінять людей.
«Ми не збираємося замінити наші співробітник поліції з цим інструментом,» сказав бригадний Халід Аль Razooqi, генеральний директор інтелектуальних послуг в поліції Дубая.
«Але число людей в Дубаї зростає, ми хочемо, щоб перемістити співробітник поліції, так що вони працюють в потрібних областях і можуть зосередитися на забезпечення безпечного міста.
багатомовна робот
«Більшість людей відвідують поліцейські ділянки або обслуговування клієнтів, але за допомогою цього інструменту ми можемо досягти суспільного 24/7.
«Він може захистити людей від злочину, тому що він може передати те, що відбувається прямо зараз у нашій команді і центру управління.»
Робот, налаштована модель Reem від Pal Robotics, був представлений на інформації Gulf і Security Expo і конференції в неділю.
В даний час він може спілкуватися тільки на арабською та англійською мовами, але є плани додати російську, китайську, французьку та іспанську в своєму репертуарі.
Другий Reem робот може приєднатися до нього на патруль в наступному році в залежності від фінансування, уряд в Дубаї сказав.

Добавить комментарий