Сasual brand

Вільний час створено для того, щоб змінюватися, розслаблятися, відпочивати. Тому все більшою популярністю користується стиль casual, своєрідне поєднання класичного, спортивного та міського стилів. Він дозволить відпочити від строгих костюмів буднього дня, змінитися, відчути себе розкуто і вільно. У нас найкращій casual brand.

Компанія Grande e Piccolo пропонує індивідуальне пошиття чоловічих костюмів, піджаків, брюк в стилі кежуал. Ви можете вибрати матеріал, який здається вам найбільш привабливим, відображає ваші уподобання. Льон, шерсть, бавовна, кашемір, оксамит і вельвет. Різноманіття варіантів дозволять створити щось унікальне, що підходить виключно для вас, з вашим характером, з вашою фігурою, з вашими достоїнствами.

Також Grande e Piccolo пропонує індивідуальне пошиття джинсів. Ідеально сидять, бажаної моделі, вони допоможуть завершити створюваний образ, розставити акценти, звернути увагу на достоїнства.

Завдяки індивідуальному пошиву одягу ви зможете виглядати без перебільшення шикарно в будь-якій обстановці, навіть коли ви на відпочинку, в клубі, на неофіційному заході.

Добавить комментарий