Сауна

сьогодні послуги парних закладів — саун дуже поширені. Однак не кожна з них може принести справжнє задоволення. Сауна-це можливість розслабитися тілом і душею, а щоб заклад відповідав Вашим очікуванням, важливо враховувати наступні критерії:

Місце розташування. Частина міста, найближчі зупинки / станції метро, наявність зручної парковки. Найкращі сауна астана.
Місткість. На скільки людина розрахована, чи можна відправитися туди сім’єю, великою компанією і т. д.
Тип парної. Бувають Російські, фінські, турецькі (хамам), Японські (офуро), інфрачервоні (ІК) та ін.
Послуга. Басейн і водні процедури, масаж і СПА, більярд, ресторан/кафе, кімнати відпочинку та ін.
Вибираючи сауну, уважно вивчіть всі її характеристики. Адже справжнє задоволення можна отримати тільки тоді, коли Вас не буде нічого турбувати, послуги/обслуговування/обстановка викликати дискомфорту або подразнення. Обрати відповідну сауну на будь-який випадок допоможуть невеликі практичні поради:

Для жінки. Відвідування сауни для дам — прекрасна можливість привести тіло в порядок, і навіть трохи скинути зайву вагу. Краще вибирати сауни з сухими парилками і температурою не менше 100°. Відмінно буде взяти з собою віник або замовити послуги парильника.
Для чоловіків. Зазвичай чоловіки ходять компанією, тому уточніть місткість сауни. Якщо плануєте відпочинок з випивкою та/або переглядом ТБ, дізнайтеся, чи надає заклад послуги бару чи можна приносити все з собою, чи є в ньому кімната відпочинку з телевізором.
Для компанії. Важливо дізнатися місткість парної і заздалегідь забронювати сауну.
Для сім’ї з дітьми. Час перебування дитини в сауні не повинно бути тривалим, а максимально допустима для малюка температура — 90°. Обов’язково повинен бути душ, кімната відпочинку.
Для двох. Це окрема послуга, яку надають не всі заклади. Звичайно, можна забронювати звичайну сауну, але коштувати це задоволення буде відповідно.
Бюджетний варіант. Вибирайте невелику сауну без додаткових послуг. Дешевше ходити в лазні в будні, у вихідні ціна вище на 20-50%.
Свято в сауні. Враховуйте місткість сауни, наявність кімнат відпочинку, можливість приносити їжу/напої з собою. Бронювати парну необхідно заздалегідь.

Добавить комментарий