SEO продвижение сайта

Безпечна оптимізація і просування сайтів в ТОП видачі пошукових систем: Більше клієнтів, Вище конверсії, Довгостроковий результат. EO-просування
Внутрішня оптимізація
Націлена на усунення технічних помилок і поліпшення вмісту сторінок веб-ресурсу — ваш сайт стає максимально релевантним і правильним для пошукових систем і користувачів, і, як наслідок, — потрапляє в ТОП. Наша компанія R&K Agency, пропонує найкращій вибір.

Створення семантичного ядра
Семантичне ядро — це повний перелік фраз, які описують сайт, вид діяльності, товари, послуги і тематику сайту. Враховує бажання і інтереси користувачів, при цьому відповідає досягненню бізнес-цілей ресурсу, тобто приносити прибуток.

SEO-аудит сайту
SEO-аудит сайту — це оцінка відповідності веб-ресурсу вимогам пошукових систем, при дотриманні яких сайт здатний потрапити в ТОП і залучити максимум цільових відвідувачів.

SEO-консультація
SEO-консультація — це реальна можливість для клієнтів отримати цінні знання, поради та рекомендації з оптимізації та просування свого сайту.

Розробка сайтів
Розробка інтернет-магазину
Торгівля товарами через інтернет — це найбільш перспективний і успішно розвивається напрямок бізнесу в Україні. Інтернет-магазин може бути як відмінним доповненням до оффлайн-бізнесу, так і основним джерелом доходу.

Розробка лендинга
Landing Page — це цільова веб-сторінка, завдання якої — змусити відвідувача вчинити певну дію, що є цільовим, і перевести його зі звичайних відвідувачів сайту в категорію покупців тих товарів або послуг, які рекламуються на цій сторінці.

Розробка сайту-візитки
Сайт візитка-це найпростіший і звичайний веб-ресурс, який служить для ознайомлення з компанією, з її продукцій. Цей сайт відповідає на багато питань і є одним з джерел залучення клієнтів.

Розробка корпоративного сайту
Корпоративний сайт — це якісна і повноцінна презентація компанії в інтернеті. Його основна мета — залучити нових клієнтів або партнерів, розвинути бізнес шляхом розкриття переваг компанії, докладного опису її діяльності, послуг або товарів.

Добавить комментарий