Шахраї атакували користувачів WhatsApp

Розробники антивірусу ESET помітили сплеск активності шахраїв в месенджері WhatsApp.

Шахраї повідомляють про закінчення підписки на сервіс і під цим приводом крадуть платіжні дані, говориться в блозі ESET .

Потенційна жертва отримує по електронній пошті лист від особи WhatsApp. У ньому повідомляється, що пробний період використання месенджера завершений. Щоб продовжити передплату, користувачеві пропонують перейти по посиланню і оновити платіжну інформацію.

Посилання веде на фішинговий сайт шахраїв з формою введення даних банківської карти. Введена інформація відправиться прямо зловмисникам і буде використана для зняття коштів з рахунку жертви.

Обману сприяє той факт, що в минулому WhatsApp дійсно стягував абонентську плату після року безкоштовного використання. Але сервіс відмовився від цієї моделі ще в січні 2016 року і зараз безкоштовний для абонентів.

Раніше НВ повідомляло, що 19 липня в Китаї частково заблокували жителям країни доступ до месенджеру WhatsApp. Зараз користувачі позбавлені можливості відправляти відеозаписи і фотографії. А частина користувачів не може відправляти навіть текстові повідомлення.

Добавить комментарий