Що Амазон-всі продукти інтернет означає для вас

Купити Amazon в $13,7 млрд з цільних продуктів має значення і для комори, і ваш гаманець.
Генеральний директор Джефф Безос побудував Амазонки (допускаються коментарі, Tech30) від інтернет-магазину в роздрібній електростанція, переосмисливши досвід покупок та пріоритизації швидку доставку. Тепер він поклав око на продуктовий бізнес, і ви отримаєте ваші продукти ніколи не можуть бути однаковими.
Ось що Амазонки-вся їжа мега-злиття може означати для вас.
Мій Район вся їжа зникне?
Немає. Amazon каже, що вся їжа в магазинах буде тримати свою назву і буде працювати як окремий підрозділ компанії.
Вся їжа, яка має більш ніж 460 магазинах в США, Великобританії і Канади, має велике сила бренду. Принаймні, в найближчому майбутньому, Amazon, ймовірно, не хочу їх чіпати, сказав Марк Коен, професор колумбійської бізнес-школи, який навчається в роздріб.
Але вниз по лінії, Amazon, можливо, вирішили загорнути всі продукти в AmazonFresh, існуючі Служба доставки продуктів харчування для основних Замовників, — сказав Коен. Вся їжа також може стати «цілісні продукти «Амазон»,» або деякі інші похідні.
По темі: Амазонка купує всю їжу за 13,7 мільярда доларів
Що це означає для всієї ціни на продукти?
Вони йдуть вниз, кажуть аналітики.
Претензії Амазонки до слави є те, що вона робить покупки більш ефективними і скорочує витрати. Компанія буде застосовувати цю модель для всієї системи живлення, сказав Купер Сміт, глава відділу досліджень Амазонії в Л2, консалтингова компанія.
«Якщо Amazon зможе прищепити підвищення ефективності всього ланцюжка поставок продуктів харчування, то це буде означати зниження цін на всі продукти клієнтам», — сказав Сміт. Сказав Коен ціни, швидше за все, вийде у світ «конкурентної боротьби» продуктова промисловість стала.
Так що ваші кіноа і козячого сиру може трохи дешевше. Можливо, коли-небудь вся їжа буде навіть пролили її глузливе прізвисько: всю зарплату.
По темі: продуктові запаси вб’є після Амазонки-вся їжа інтернет
Буде це змінити те, як я купую продукти?
Отримувати ваші продукти буде зробити простіше-як в магазинах і в інтернеті.
У грудні, Amazon відкрив продуктовий магазин в Сіетлі без черги. Клієнти перевірити на вході в магазин з додатком під назвою Amazon йти, збирати свої продукти і вийти.
Цю модель можна розширити, сказав Коен. Угода також чинить тиск на Amazon, щоб продовжувати розвиватися віз розумного шопінгу, який може доручити автоматично, що ви завітали.
Доставка та самовивіз також систем дозріла для руйнування.
AmazonFresh вже експериментують з «натисніть і збирати» система: покупці, купити продукти онлайн, а потім забрати їх в обличчя.
Очікуємо, що програми по розширенню, особливо в місцях з сильним повної присутності харчовими продуктами, Пайпер аналітиків Майкл Джеффрі Олсон і Fidel Кемп сказав у п’ятницю.
Одно — або двох-годинна доставка продуктів може також стати нормою, сказав Сміт. І Alexa, Амазонки голосовий помічник програма, безумовно, будуть так чи інакше задіяні.
«Це буде мати величезний вплив на те, як зручно буде для споживачів, щоб купити продукти», — сказав Сміт.
Але якщо ви покладаєтеся на Реєстрація запуску для постачання продуктів харчування, деякі зміни можуть бути на шляху.
Сміт сподівається, що Амазонки потрошити Реєстрація-весь партнерських продуктів.
«Перше, що Amazon збирається робити це придбання, щоб видалити всіх тих послуг сторонніх постачальників», — сказав він.

Добавить комментарий