Шиберные задвижки

Шиберна засувка — трубопровідна арматура.

Шиберна засувка відрізняється від звичайної засувки виконанням запірного елемента. Відповідно до ГОСТ 24856-2014 » Арматура трубопровідна. Ми пропонуємо Шиберные задвижки купить. Терміни та визначення» шиберна засувка визначається як «паралельна засувка, у якій замикаючий елемент виконаний у вигляді пластини». Такий запірний елемент здатний розрізати включення в рідини, що протікає всередині тіла засувки. Звідси випливає і застосування цього типу засувок: Фекальні стоки, целюлозно-паперові, Нафтогаз та ін.

Шиберні засувки з запірним елементом, виконаним у вигляді металевої пластини невеликої товщини, широко застосовуються у вакуумній техніці. Це обумовлено можливістю виготовлення шиберной засувки практично будь-якого перерізу при мінімальній довжині, при цьому у відкритому стані засувка не містить жодних елементів, виступаючих всередину труби. Завдяки цьому така засувка створює мінімальний опір залишковим газу, що вкрай важливо для ефективного створення високого вакууму.

Шиберні засувки іноді застосовують для регулювання потоку, але основне їх призначення — повне закриття або відкриття руху середовища. Шиберні засувки часто застосовуються в складі нафтогазової арматури.

Засувки схильні до корозії. Для захисту від корозії застосовують засувки з корозійно-стійких сплавів, газотермічне напилення і плазмове наплавлення корозійно-стійких металевих покриттів.

Добавить комментарий