Швейцарські програмного забезпечення для мобільних пристроїв фірма Sicap очі 3-кратний стрибок доходів в Індії

РЕБ-Делі: Швейцарський програмного забезпечення для мобільних пристроїв фірма Sicap очікує 3-кратного збільшення надходжень від Індійський ринок в наступному році, в основному за рахунок бізнесу від мобільних операторів віртуальної мережі.
Компанії, спін-офф компанії swisscom, перевела свій глобальний Центр розвитку у kolkata, щоб натиснути на можливість зростання і планує майже потроїти сили в 12-18 місяців для підтримки розширення бізнесу.
«В Індії становить близько 3-4%. Близько 60 операторів віртуальної мережі мобільного зв’язку прийшли, ми очікуємо, що Індія вносити 10-15% в наш глобальний бізнес», — генеральний директор компанії Sicap Група Маркуса Дечани сказав.
Компанія BlackBerry запускає нове програмне забезпечення для безпечної машини підключення
Компанія надає рішення для управління SIM-карти, підключення мобільних сім з мережею і управляє обслуговування на ньому. В даний час Sicap надає своїх послуг у залежність обман. Він також надає Інтернет речей платформи, вкрали відстеження мобільних рішень з безпеки.
«Ми переїхали всієї нашої робочої сили, розвитку продукту в Індію в 2015 році. Ми починали з 6 чоловік, зараз нас 50 чоловік. У 12-18 місяців, ми будемо втричі цієї робочої сили, а зростання нам не прийде тільки від операторів зв’язку, але й інші рішення. Ми плануємо розгорнути наш 20 та від платформ в Індії до кінця цього року», — сказав Дойч.
Крім того, компанія планує збільшити свої операції і маркетингу, які обслуговують підприємства в Індії та Південної Азії
Останні новини, новини технологій, новини і оновлення касі Gadgetsnow.com

Добавить комментарий