Швейцарские часы

Обміняємо Ваші старі годинники на нові з доплатою. Якщо у вас є старі швейцарські Годинники, і ви хотіли б обміняти їх на нові — Ми раді запропонувати вам послугу обміну годин. Ми дорого викупимо ваш старий годинник. І продамо Вам новий оригінальний швейцарський годинник за адекватною вартістю. Таким чином, ви купуєте оригінальні швейцарські Годинники, доплачуючи тільки різницю у вартості. Детальніше на https://vykup.in.ua/sell-used-swiss-watch.

Вся процедура проста і прозора.

Ви зв’язуєтеся з нами, і пропонуєте на продаж Ваш годинник. Ми погоджуємо з Вами вартість, за якою готові викупити ваш годинник.

Ви повідомляєте нам, які саме годинники ви хотіли б придбати. Ми домовляємося з Вами про термін і вартість доставки для вас нових годин.

Нові годинники поставляються з повним комплектом документів на годинник, в повній комплектації і з міжнародною гарантією.

Запорукою серйозності Ваших намірів можуть служити або Ваші старі годинники, або заставу, розміром 10% від вартості замовлених Вами годин.

Таким чином, звернувшись до нас, Ви отримуєте можливість оновити Ваші годинник, доплативши різницю у вартості старих і нових годин. Робимо безкоштовну оцінку вартості годин, які Ви хотіли б продати. Ми спеціалізуємося на продажу і викупі оригінальних швейцарських годинників. І наш досвід роботи дозволяє нам професійно і обґрунтовано виконати оцінку як дійсності, так і вартості Ваших годин або при особистій зустрічі або онлайн, по фотографіям.

Наша компанія має багаторічний досвід роботи на ринку оригінальних швейцарських годинників. Що дозволяє нам постійно мати досить повну інформацію щодо актуальних цін на брендові годинники.

Якщо ви хочете виставити Ваш годинник на продаж, зробимо для вас оцінку вартості Вашого годинника. Природно, автоматично Ви отримуєте наш висновок щодо справжності годин.

Оскільки ми так само займаємося викупом годин, і зацікавлені в наших клієнтах, оцінку годин ми виробляємо безкоштовно.

Працюємо також online. З цього все що Вам потрібно зробити — це відправити нам фотографію Ваших годин (дуже бажано і фото механізму годинника, якщо така можливість є).

Іноді бувають випадки, коли фото не може дати повного уявлення для виведення про справжність годин.

У цьому випадку, ми зустрічаємося з Вами в годинниковій майстерні в центрі Києва. Де, протягом короткого часу даємо вичерпний висновок щодо справжності годин.

У будь-якому випадку, звернувшись до нас, Ви отримуєте кваліфікований висновок щодо вартості і справжності годин максимально оперативно.

Добавить комментарий