SilverLand

Золоті та срібні ювелірні прикраси завжди були ознакою прекрасного смаку, вишуканості, благородства. Блиск білого металу підходить практично до будь-якого типу зовнішності. Крім цього, срібло має сильний лікувальний вплив, золото ж дарує своєму власникові благородство і спокій. Для, білбш детального вибору переходите , до нас на сайт.

Для жінки неможливо уявити життя без прикрас. Для створення неповторного образу в хід йдуть всі засоби, тому купити прикраса часом просто необхідно. Саме золоті та срібні ювелірні прикраси допомагають показати свою індивідуальність, бездоганний смак, підвищують впевненість у собі, розкривають жіночність.
Срібні ювелірні прикраси прекрасно поєднуються практично з будь-яким кольором, відтінком шкіри. Їх можуть купити і носити люди будь-якого віку і статі. Навіть великі, масивні вироби з цього благородного металу виглядають витончено, елегантно.

За умови, що срібні вироби купувати вигідніше для вашого бюджету, прикрасами з нього можна частіше балувати себе і близьких. У нашому магазині ви зможете підібрати і купити модні сережки, інкрустовані фіанітами, перлами, камінням, підвіски, стильні браслети, які ідеально підкреслять витонченість жіночої руки.

Ви зможете купити срібну прикрасу 925 проби, покриту шаром родію. Такі моделі мають дуже красивий блиск, відрізняються особливою стійкістю до зовнішніх впливів.

Але як би гарні не були срібні прикраси, все ж вони не замінять красу і благородний блиск золотого виробу. А якщо воно до того ж прикрашене діамантами, рубінами, сапфірами і смарагдами або топазами, то жодна леді не встоїть перед спокусою купити таку коштовність. Широкий вибір унікальних золотих прикрас задовольнить самий витончений смак.
Високий статус, ваша спроможність, бездоганний вибір – ось що відображають ексклюзивні золоті вироби з діамантами та іншими самоцвітами. Якісні срібні та золоті ювелірні прикраси не потребують особливого догляду. Достатньо промити їх у теплій воді з додаванням мила, протирати м’якою тканиною, можна полірувати їх бархоткой. Але золоті вироби воліють чищення та полірування у ювеліра хоча б раз на півроку, в цьому випадку вони і через десять-двадцять років будуть радувати вас своїм бездоганним виглядом.
Найкраще місце для зберігання – окрема скринька. Срібло і золото рекомендується зберігати порізно.

Добавить комментарий