Справка от терапевта

Маючи на руках довідку від терапевта, з наявністю підпису головного лікаря і друку медичного закладу, можна довести або спростувати те або інше захворювання або присутність якоїнебудь інфекції. Така довідка вважається офіційним документом.

Різні ситуації трапляються в житті, іноді така довідка може просто допомогти вийти із скрутного становища, а іноді ця довідка може бути життєво необхідноюпанацеєю. Ось кілька ситуацій, при яких ця довідка може допомогти. Деталі на, https://spravkavspb.cc.

Якщо ви в якийсь з днів, без поважних причин не змогли або не захотіли вийти на роботу. Довідка від терапевта захистить вас від нападків керівництва, у вас не буде прогулу, вас не позбавлять премії, вас, нарешті, не звільнять.
Маючи таку довідку, при зазначеному у неї серйозне захворювання, можна викликати родича зза кордону. Викликається особа, на підставі цієї довідки, буде звільнено від роботи, йому має бути надано відпустку.
Не маючи такої довідки вам не тільки не видадуть посвідчення водія, вас навіть не допустять до складання іспитів.
Є приказка: «Без папірця ти комашка, а з папірцемЛюдина». Її можна віднести і до розглянутих ситуацій. Але слід пам’ятати, що оформлення подібної «папірці» вимагає деякого часу, скрізь порізному.

Добавить комментарий