Сrm купить

«Якщо ти не йдеш вперед, ти йдеш назад», — сказав один розумний чоловік. І ми йдемо вперед. Будь ласка, зустрічайте нову версію OneBox Next. 178 поліпшень, виправлень, доробок — маленьких і великих. І зараз ви можете самі оцінити систему за допомогою безкоштовної версії. Ласкаво просимо! Дійсно, роботи було багато — цікавою і різної. Ми постаралися врахувати критику і побажання. Зараз OneBox Next стала ще зручніше, простіше і крутіше 🙂
Ми пропонуемо crm купить.

Нижче ви знайдете докладний список поліпшень, а зараз декілька слів про систему загалом для тих, хто шукає, вибирає і хоче дізнатися більше.

Отже. Що за OneBox такий?

Уявіть єдину систему, яка фіксує дзвінки, листи, платежі клієнтів, співробітників і постачальників, вхідні та вихідні замовлення, веде базу контактів, склад і фінанси. І на підставі цих даних CRM OneBox формує список рекомендованих дій: кому дзвонити, кому писати, що говорити.

Детальніше дізнатися про систему можна тут.
А якщо коротко, то це універсальний інструмент, який об’єднує всі бізнес-процеси в компанії. Зручний не тільки керівника, але і всім співробітникам. Зв’язує всіх працівників підприємства в єдиний, злагоджений організм. Система контролю та базис для ефективної командної роботи.

Добавить комментарий