Стартовый набор для гель лака

Вашій увазі пропонуються стартові набори для гелевого нарощування нігтів та гель-лакового покриття.
Всі вони мають необхідний набір засобів, які можуть знадобитися при даній процедурі. Добре підійдуть як для домашнього використання, так і для досвідчених майстрів. Ми пропонуемо стартовый набор для гель лака.
До складу наборів входять засоби та прилади, які можуть знадобитися на різних етапах гелевого та гель-лакового покриття нігтів УФ-лампа, база (основа, бондер), гель-лаки (з палітрою кольорів на вибір клієнта), топове покриття і допоміжні рідини (знежирювачах, засіб для зняття липкості і гідратації).
У нашому інтернет – магазині представлений широкий вибір стартових наборів покриття нігтів гель лаком для початківців і наборів для гелевого нарощування нігтів: від економ – варіанту, що містить 4 позиції, до професійних наборів з 8 позиціями в складі. Ціни різні, але цілком демократичні. Ви зможете підібрати стартовий набір для нарощування нігтів гелем, який підійде саме вам. Також такий набір може стати відмінним подарунком, наприклад, найкращій подрузі, яка плекає мрію зайнятися манікюрним справою. В наші стартові набори входить все що потрібно для покриття нігтів гель лаком.

Добавить комментарий