Stimulators

Звичайно, основна мета іграшок-стимулювати ваш пеніс або p-пляма, щоб принести якомога більше задоволення. Пеніса і анальний мастурбатори, ерекційні кільця, анальні пробки і т. д. все пропонують вишукану сексуальну стимуляцію. Якщо ви вже пробували деякі анальні секс-іграшки або просто відкриваєте для себе новий світ сексуального задоволення, один або два стимулятора обов’язково стануть частиною вашого іграшкового Арсеналу. У цьому розділі ви можете знайти всі види стимуляторів, виконаних з різних матеріалів. Розповідає stimulators.
Нержавіюча сталь: кульки або штепсельні вилки приклада нержавіючої сталі можуть здатися занадто важкими або холодними до торкання. Однак, чудові властивості нержавіючої сталі важкі для того щоб упустити. Поки здається, що холодно, сталь кімнатної температури. Якщо ви помістите його в своє тіло, він швидко прогріється, даючи гравцеві реалістичне відчуття.
Якщо вам подобаються ігри зі зміною температури, ви можете помістити іграшку з нержавіючої сталі в морозильник. Холодні і гарячі іграшки відмінно підходять для занять БДСМ. Тим не менш, ви повинні бути обережні, щоб не пошкодити себе або свого партнера. Високоякісні іграшки з нержавіючої сталі виготовлені з нержавіючої сталі медичного класу. Це означає що ви можете легко простерилізувати його після кожної користі. Нержавіюча сталь дуже міцна, практично виключає можливість руйнування іграшки. Такі стимулятори довговічні. Єдиним недоліком є вага і відсутність гнучкості.
Силікон: інший міцний і безпечний матеріал, який використовується для виробництва всіх типів стимуляторів, — силікон. Силікон теплий, гнучкий і легко миється. Недоліком цього матеріалу є його висока вартість.
Наприклад, деякі виробники вважають за краще використовувати гуму,яка володіє більшістю силіконових властивостей, але не варто стільки. Однак цей матеріал, який часто використовують для виготовлення фалоімітаторів і мастурбаторів, має неприємний запах. Гуму може викликати несподівану алергічну реакцію. Якщо з якоїсь причини у вас є гумова іграшка, обов’язково надіньте на неї презерватив, перш ніж вставляти в тіло. Пористу гуму практично неможливо правильно очистити. Силікон, з іншого боку, надає численні можливості для виробників і користувачів секс-іграшок. Безпечно використовувати всередині тіла і легко очистити після кожного використання. Силікон простий в роботі, створюючи численні текстури для реалістичних задоволень. Незалежно від того, наскільки великі силіконові іграшки, вам все одно потрібно використовувати мастило з ними. Те ж саме відноситься і до виробів з нержавіючої сталі.
Боросилікатне скло: скляні секс-іграшки виглядають приголомшливо. Вони можуть легко стати улюбленою частиною декору вашої спальні. Скляні стимулятори можуть бути прозорими або з тонованого скла. Скляні анальні фалоімітатори гладкі і важкі, приносячи чоловікам величезне задоволення. Скло дуже легко чистити. Ви навіть можете покласти його в посудомийну машину. Такі іграшки важкі і приємно тримати в руці. Вони також відчувають себе добре. Як і нержавіюча сталь, скляні стимулятори підтримують температуру, тому ви можете придумати смішний ігри, використовуючи свою скляну іграшку. Високоякісні скляні іграшки виготовлені з боросилікатного скла або содової вапна. Боросилікат стійкий до високих температур, в той час як содова вапно жорстка і важка. Купівля неякісних скляних іграшок може призвести до сумних наслідків. Навіть якщо цілісне скло малоймовірно зламати, воно може деформувати підданий дії екстремальних температур. Хоча невелика деформація може здатися незначною, пошкоджена іграшка може пошкодити користувачеві в кінцевому підсумку. Сьогодні, стимулятори боросилікатного скла дуже популярні. У нашому магазині, ви можете знайти кілька таких стимуляторів з різними конструкціями.
Lucite: Lucite — це ще один матеріал, який ви не повинні боятися. Це синтетичний полімер метилметакрилату. Звучить страшно? Це просто прозорий пластик. Це універсальний і нетоксичний матеріал, який можна використовувати для численних стимуляторів. Люцит рівн і non-porous, що робить його легким Очистити. Хоча він виглядає делікатним, Lucite надзвичайно міцний. Тим не менш, це легко подряпано, тому уникайте очищення цих сексуальних іграшок абразивами. У нашому магазині ви знайдете тільки стимулятори з найбезпечніших і якісних матеріалів. Якщо у вас є які-небудь питання про матеріали, з яких зроблена обрана вами іграшка, зв’яжіться з нами. Ми з радістю надамо вам всю необхідну інформацію про кожного з наших продуктів. Стимулятори тут, щоб зробити ваш досвід спальні краще, ніж раніше. Ми зацікавлені в оновленні наших колекцій на регулярній основі. Якщо ви вже перепробували всі стимулятори, які у нас є в магазині, поверніться трохи пізніше, ми завжди тримаємо нові продукти.

Добавить комментарий