Стромбафорт купить

Стромбафорт – це анаболічний стероїд, до складу якого входить діюча речовина під назвою станозолол, що випускається на виробничих потужностях компанії Balkan pharmaceuticals в Молдові, а завдяки його відмінній якості і не високою ціною наш магазин радить Вам Стромбафорт придбати швидко та зручно, не виходячи з дому. Замовити таблетки саме в нашому магазині спортивної фармакології — Україна. Стромбафорт Україна :
Таблетки Strombafort купити в аптеці на території України досить таки не просто, можна навіть сказати не реально, тому дуже багато бодібілдери і не тільки, звертаються в наш інтернет-магазин спортивної фармакології STEROID — SHOP і отримують 100% ефект починаючи приймати Strombafort. Мабуть це один з кращих препаратів для тих, хто хоче зробити курс сушіння і в найкоротші терміни суттєво збільшити силові показники. Ми пропонуемо стромбафорт купить.

Як приймати Стромбафорт :
Strombafort є таблетованих аналогом, такого препарату, як Вінстрол і випускається в упаковці 100 табл. за 10 mg кожна з інструкцією, де написано як приймати стероїд.
Станозолол був проведений 50 років тому, як препарат для ветеринарії і був синтетичним речовиною, але як і у всіх інших випадках був використаний спортсменами і оцінений по достоїнству і після деяких тривалих і копітких доробок з’явився на полицях аптек.
Синоніми : Стромбагед (Strombaged), Станабол форте (Stanabol forte), Становер (Stanover), Вінстрол (инъекц. форма), Станозолол від ZPHC.
Станозолол був створений фірмою Winthrop laboratories під торговою маркою Вінстрол (Winstrol).У ветеринарії препарат використовували для таких цілей, як підвищення та збільшення апетиту тварин, зростання якісної м’язової маси і збільшення припливу крові, потім знайшов своє застосування і в галузі медицини для відновлення важких післяопераційних випадків, профілактики та лікування анемії та інших захворювань.

Добавить комментарий