‘Супутникове Ловець’ буде використовувати магніти, щоб прибирати космічний сміття

(СNN)японського космічного Підмітальні машини, взявши на себе зробити генеральне прибирання в космосі.

Сто сімдесят мільйонів фрагментів космічного сміття в даний час орбіту Землі, за оцінками Європейського космічного агентства (ЄКА). Супутники та інші техногенні об’єкти навколо ракети в атмосферу у вісім кілометрів на секунду-в 10 разів швидше, ніж куля.
Деякі шматки, як великий, як вантажівка, інші менше, ніж копійки. Але навіть самий крихітний шматок космічного мотлоху, що становить величезну загрозу для інших супутників і космічних кораблів.
Сутичка з одним плямочка сантиметр космічного сміття на орбіті швидкість, наприклад, еквівалентний енергії, силу вибуху ручної гранати, повідомляє Хайнер Klinkrad, голова представництва космічного сміття в ЄКА.
При аварії, як це відбувається, осколки розлетяться по космосу, збільшуючи ризик подальших подій.
Ось де місце Чистильників прийшов.
Сінгапурської компанії супутникового зв’язку Astroscale найняв команду фахівців «космічними Сміттярами» розробка ключових технологій для знищення космічного сміття, змушуючи його в атмосферу, де він згорить при вході в атмосферу.
У 2016 році компанія отримала 35 млн венчурного фінансування$, більша частина яких надійшла з системи в Японії.
«Від будівництва до успішного запуску, це є надзвичайно складної місії», — сказав Президент Astroscale Міки Іто розповідає CNN.
Як знищити сміття
Зі свого заводу в Токіо, Astroscale в даний час розробляє два типи супутників.
Один мікро-супутник, який буде збирати дані в реальному часі на космічний сміття, що менше, ніж на міліметр. Ці дані будуть використані для розробки актуальної орбітальної карті сміттям, який потім може бути проданий вчених, міжнародних агентств і операторів супутникового корпоративної.
Astroscale'демонстрація супутника.
Демонстраційний супутник Astroscale.
Інший-називається терміном служби Astroscale (Ельза) — буде захоплення і видалення знищених космічних апаратів, що належать до супутниковим операторам.
Ельза в даний час знаходиться в стадії проектування, але плани Astroscale використовувати магніти і невстановленому вторинний спосіб, щоб зловити супутники. Потрапивши в полон, Ельза змусила б сміття вниз до земної атмосфері і як би згоряють.
«Ми обладнаємо [Ельза] з камер-датчиків, які можуть вимірювати відстані тощо,» Іто пояснює. «З допомогою цих датчиків і камер, ми можемо визначити місце розташування [супутник], для того, щоб зробити його легше захопити.»
Astroscale планує демонстрацію Ельза в жовтні 2019 року.
Обидва НАСА та ЄКА давно вивчають технології, підхід, захоплення і безпечно з орбіти нефункціонуючих об’єктів. Пропоновані технології захоплення включити мережі, маніпуляторів і гарпуни.
Cleanspace One-це супутник в розвиток швейцарського Федерального Інституту технології Лозанни. Спочатку дизайн кіготь, але вчені знайшли мережа-система буде більш ефективної системи для захоплення і виведення космічного сміття.
Фото: прибирання космічного сміття
Cleanspace один – Cleanspace One-це супутник в розвиток швейцарського Федерального Інституту технології Лозанни. Спочатку дизайн кіготь, але вчені знайшли мережа-система буде більш ефективної системи для захоплення і виведення космічного сміття.
Приховати Заголовок
5 з 9
Супутник призначений для запуску на 2018 рік.
Фото: прибирання космічного сміття
Cleanspace один супутник призначений для запуску на 2018 рік.
Приховати Заголовок
6 з 9
Команда RemoveDEBRIS від Суррейский космічний Центр розробив систему, використовуючи мережу як рибальську мережу-для захоплення сміття. Потім сміття буде тягнутися за космічний корабель, як він повертається на Землю.
Фото: прибирання космічного сміття
«Рибальська сітка» – команда RemoveDEBRIS від Суррейский космічний Центр розробив систему, використовуючи мережу як рибальську мережу-для захоплення сміття. Потім сміття буде тягнутися за космічний корабель, як він повертається на Землю.
Приховати Заголовок
7 з 9
Іншим можливим рішенням тестується космічний Центр Суррей-а "dragsail" і штовхає фотони світла від сонця. Тоді цей вітрило буде їздити на мотлох зі своєї орбіти, в результаті чого він по спіралі повернутися в землю'з атмосферою.
Фото: прибирання космічного сміття
Космічний парус – інше можливе рішення тестується в космічний Центр Суррей є «dragsail» штовхнув фотони світла від сонця. Тоді цей вітрило буде їздити на мотлох з його орбіти, змушуючи його по спіралі повернутися в атмосферу Землі.
Приховати Заголовок
8 з 9
При повторному вході в землю's в атмосферу, шматки космічного сміття згоряють.
Фото: прибирання космічного сміття
Гарячий космічний сміття – при повторному вході в атмосферу Землі, шматки космічного сміття згоряють.
Приховати Заголовок
9 з 9
Astroscale'простір Підмітальні хіба'т тільки розробляє технології по розчищенню космічного сміття. Європейське космічне агентство (ЄКА) планує місію видалення космічного сміття в 2024 році. Один з підходів, які вивчаються ЄКА захоплення космічного сміття в мережі. &ЛТ;br /&ГТ;
Фото: прибирання космічного сміття
Площа – простір Підмітальні Astroscale не єдині, хто хоче розвивати технології по розчищенню космічного сміття. Європейське космічне агентство (ЄКА) планує місію видалення космічного сміття в 2024 році. Один з підходів, які вивчаються ЄКА захоплення космічного сміття в мережі.

Добавить комментарий