Свадебный торт

Весілля-одна з найбільш знаменних подій в житті. Хтось бажає відзначити її скромно в невеликому колі родичів і друзів, іншим же до вподоби організація розкішного банкету мінімум на 500 осіб. Але, в будь-якому випадку, весільний торт — був і залишається головною прикрасою святкового столу.

Не знаєте де замовити шикарний, смачний, незвичайний і ексклюзивний весільний торт? Звертайтеся в компанію «Десертсити». Ми пропонуємо весільні торти за індивідуальним замовленням на будь-який смак. Вас приємно здивує ніжна випічка, а також її начинка.

Традиційно форма весільного торта вважалася кругла. Пізніше з Америки прийшов звичай споруджувати грандіозне багатоярусне спорудження. Весільні торти в Києві в «Десертсити» можна замовити не тільки будь-якої кількості ярусів (двоярусні, триярусні) і розміру, але і самої дивної форми. Бажаєте на святковому столі бачити яскраво червоні вітрила чудового фрегата або високу Ейфелеву вежу? А може, Ви хочете, щоб святковий стіл прикрашав торт у вигляді величезного букета квітів, в якому кожна пелюстка — це зразок кондитерської майстерності? Кондитера «Десертсити» для Вас спечуть будь свадебный торт на замовлення. Київ ще такого не бачив!

Весільні торти на замовлення Київ від «Десертсити» відрізняються своїм креативним зовнішнім виглядом. До того ж, можете не сумніватися, що в них відсутні шкідливі добавки.

Наочно оцінити всі переваги нашої продукції ви можете на розміщених фотографіях в онлайн каталозі. У компанії «Десертсити» Ви можете вибрати вподобаний Вам варіант десерту по каталогу або ж замовити торт на весілля по створеному власними руками ескізом.

Добавить комментарий