30 мая, 2018

Тайский массаж

Тайський масаж має давню історію. Більше двох тисяч років тому особистий лікар індійського царя на ім’я Джавак Кумар Бхаши і особистий друг Будди створив масаж, на засадах якого базується вся сучасна медицина. Нині таку різновид масажу називають ТАЙСЬКИМ, оскільки головна гілка його розвитку пройшла не в Індії, де він зародився, а в Таїланді. Такий масаж сформувався в лоні тайської культури з її особливою філософією. У нас найкращій тайский массаж для мужчины.

Тайський масаж – це ціле мистецтво: можливість встановити містичну зв’язок між учасниками процесу. Навіть дихання масажиста відбувається в такт з фізіологічними імпульсами його Відвідувача. Подібна зв’язок базується на своєрідній різновиди універсальної енергії, яка представлена двома протилежними сутностями: звичайно ж, це Інь і Ян, взаємодоповнюючі один одного. Ця взаємозв’язок відбувається на різних рівнях – точно так само, як в неосяжної Всесвіту, вона здатна постати в самих різних куточках людського організму. Інь і Янь просто покликані співіснувати в суворій рівновазі.

Метою практики традиційного тайського масажу як раз і є, головним чином, досягнення глибокого розслаблення і, в той же час, активного наповнення життєвими силами, а відповідно – створення того дивного стану гармонії. Разом з тим, паралельно відбуваються важливі фізіологічні процеси (збільшення рухливості суглобів, підвищення тонусу кровоносних судин).

Тайський масаж заснований на прийомах, які впливають не стільки на м’язову систему людського організму, скільки на його енергетичні зони (так звані біологічно активні точки і меридіани). Тому його можна порівнювати з точковим масажем шиацу і з рефлексотерапією.