Testosterone Enanthate

Testosterone Enanthate – один з найбільш популярних массонаборных ААС в споті. Дізнайтеся, які особливості має і як скласти грамотний курс препарату.

Тестостерон Энантат є пролонгованим ефірним з’єднанням чоловічого гормону. У спорті препарат використовується в массонаборный період і одночасно дозволяє збільшувати силу. Так як стероїд працює протягом 15 діб, то часті ін’єкції не потрібні. Всім бажаючим вигідно Testosterone Enanthate від Balkan купити, варто відвідати наш магазин. Ми реалізуємо тільки оригінальні препарати від провідних виробників за привабливою вартістю.

Властивості Testosterone Enanthate від Balkan

Даний препарат широко використовується атлетами-силовиками. Діючий інгредієнт стероїду по своїх властивостях аналогічний ендогенного гормонального препарату, за винятком періоду напіврозпаду. Це говорить про те, що на курсі ви отримаєте масу позитивних ефектів. Енка здатна значно підвищити швидкість виробництва протеїнів і тим самим стимулює процеси гіпертрофії волокон м’язів.

Про можливості збільшити силові характеристики ми вже говорили вище. Крім цього Тестостерон Енантат здатний прискорити регенеративні процеси і ваш організм зможе швидше відновлюватися після тренінгу. Також не варто забувати про позитивний вплив на суглоби, збільшення мотивації, покращенні стану кісткових тканин. Перераховувати переваги цього препарату можна довго.

Однак стероиду властиві і деякі негативні ефекти. Так як ризики розвитку андрогенних побічних дій пов’язані з генетикою атлета, то про них ми говорити не буєм. Вони виявляються вкрай рідко. А от висока естрогенна активність анаболика може доставити серйозні проблеми, якщо до складу курсу не вводити інгібітори ароматази.

Другий важливий негативний момент пов’язаний зі значним зниженням працездатності гіпофізарної дуги. В результаті сповільнюється або навіть зупиняється процес синтезу природного тісто. Щоб не зіткнутися з цією проблемою, проводите курси тривалістю не більше десяти тижнів. В іншому випадку вам буде потрібно Гонадотропін.

Добавить комментарий