Translion

Величезний світ, величезний простір для комунікації – тільки в нашому сучасному суспільстві виникла така потреба в перекладах. Ще років сто тому перекладалися, в основному, переважно тільки художні тексти. Зараз же цей спектр розширився до неможливого-Тексти медичного спрямованість, ціла маса ТЕХНІЧНИХ, величезна кількість різної документації та багато іншого. З таким масивом напрямків може впоратися тільки серйозно налаштоване бюро перекладів. Наша компанія Translion прагне саме до такого охоплення всіх напрямків, при цьому ніколи не забуваючи про якість послуг, що надаються. Детальніше на www.translion.net.

Основні особливості роботи нашого бюро перекладів
Наше бюро перекладів прагне надати максимум послуг нашим клієнтам, також не забуваючи і про їх вартість. Ми завжди регулюємо ціну таким чином, щоб вона була доступна для кожного клієнта. Своєчасне виконання замовлення – наше кредо, ми працюємо в такому режимі, щоб в точно зазначений строк надати замовнику вже готовий і повністю виконаний текст;

Як вже говорилося вище, ми прагнемо охопити всі спрямованості перекладацької діяльності – тексти технічного характеру, медичні тексти, займаємося художніми перекладами і багатьма іншими напрямками;

Виконуємо термінові замовлення, коли клієнту необхідно перевести конкретний текст буквально на наступний день;

Набираємо в команду тільки професіоналів, у яких крім лінгвістичної освіти є й інша Спеціальність (медицина, Фізика, програмування, Юриспруденція і т. д.).

Звертаючись в наше бюро перекладів, Ви можете бути впевнені у виконанні роботи згідно з обумовленими термінами. Ми гарантуємо також багато інших переваг, які забезпечують замовникам комфорт. Якщо цікавить хороше бюро перекладів, Київ – місто, де ми знаходимося. Але географія надання наших послуг ширше. Завдяки сучасним засобам зв’язку, немає перешкод в прийомі замовлень з інших міст.

Агентство перекладів «Translion»: алгоритм діяльності

Наше бюро перекладів працює наступним чином:

Ми отримуємо текст і знайомимося зі змістом. На цьому, як і на інших етапах, клієнтам гарантується конфіденційність інформації. Це означає, що вміст документації або наукової роботи не буде передано іншим людям.
За клієнтом закріплюється персональний менеджер, який буде контролювати, щоб озвучені побажання були враховані.
Текст передається профільному перекладачеві, якому близька тематика (медицина, Юриспруденція, ІТ дисципліна, інше).
Перекладач виконує роботу, ретельно перевіряючи професійну і вузькоспеціалізовану термінологію в тексті.
До роботи приступає коректор. Наше агентство перекладів розуміє, наскільки важливо, щоб текст ретельно перевірили. Це – причина, по якій над ним працюють кілька об’єктивних фахівців, включаючи редактора і вузькопрофільного перекладача.
Виконане замовлення передається клієнту. Ми ретельно стежимо, щоб робота завершилася згідно обумовленого дедлайну.
Якщо ви шукаєте бюро перекладів, Київ пропонує чимало варіантів. Але «Translion» забезпечує клієнтам масу конкурентних переваг, завдяки цьому напрацьованому алгоритму. Зв’язатися з нами можна по телефону або електронній пошті.

Добавить комментарий