Циклон

Циклони типу ЦН-15
ПРИЗНАЧЕННЯ
циклон типу ЦН-15 (НИИОгаза) є найбільш універсальним типом циклонів. Вони призначені для сухого очищення газів, що виділяються при деяких технологічних процесах (сушінню, випалюванні, агломерації, спалюванні палива тощо), а також аспіраційного повітря в різних галузях промисловості (чорної та кольорової металургії, хімічної, нафтової та машинобудівної промисловості, промисловості будівельних матеріалів, енергетиці тощо).
ЗАСТОСУВАННЯ
Застосування циклонів ЦН-15 в даному конструктивному виконанні неприпустимо в умовах токсичних і вибухонебезпечних середовищ; їх не можна використовувати для уловлювання сильно слипающих пилу.
ВИКОНАННЯ
Циклони ЦН-15 можуть виготовлятися у вибухобезпечному виконанні (конструктивно передбачені вибухові клапани, і бункер має мінімальні розміри, щоб уникнути накопичення вибухонебезпечного пилу).

Для збільшення служби циклонів допустимо в місцях найбільшого зносу (у нижній частині конуса, у вхідній частині равлики) приварювати додаткові аркуші із зовнішнього боку стінок циклонів. Циклони діаметром менше 800 мм не рекомендується застосовувати для уловлювання абразивних пилу з-за підвищеного зносу.

Добавить комментарий