TurboSEO

SEO: чому це важливо для вашого бізнесу?
Зверніться до свого досвіду. Як часто ви телефонуєте, коли чуєте рекламу по радіо або телебаченню? Скільки раз ви купували газету з оголошеннями в цьому місяці? Чи є у вас потреба отримувати каталоги товарів поштою? А тепер запитайте себе, скільки разів ви самі шукали потрібний вам товар в Інтернеті, щоб вирішити, де, що і як купувати? Чи варто тепер сумніватися в тому, що просування сайту необхідно будь-якого проекту, який зацікавлений у збільшенні кількості покупців або замовників послуг?!

По суті SEO-оптимізація сайту — це реалізація стратегії, що складається з технічних аспектів і маркетингової тактики, спрямованої на збільшення числа відвідувачів на веб-сайті і дозволяє йому зайняти більш високі позиції в результатах пошукової видачі.

Ефективна оптимізація сайту передбачає безперервну роботу з проектом, головною метою якої є результат у вигляді дружнього ставлення з боку пошукових систем, а також його простота і привабливість для самих користувачів. Тільки в такому разі обсяг трафіку на сайт буде не просто рости, а приводити все більше і більше реальних клієнтів. Ми пропонуэмо продвижение сайтов от TurboSEO.

Розкрутка сайту є не тільки економічно ефективним рішенням, але і грамотною інвестицією в проект:

Кількість трафіку на ваш сайт збільшиться.
Ваш проект буде відрізнятися від конкурентів.
Довіра до бренду з боку потенційних клієнтів зросте, оскільки люди довіряють своїм пошуковим системам.
Щоб отримати максимальну віддачу від інвестицій в проект, необхідно використовувати комплексний підхід. Він допоможе в розкрутці сайтів. Саме досвід у напрямі комплексного інтернет-маркетингу і розуміння тонкощів роботи пошукових систем дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам розкрутку сайту недорого. Ми завжди шукаємо оптимальне рішення, яке дозволить окупити вкладення в короткі терміни.

Широкий спектр можливостей, які використовують досвідчені фахівці, дозволяє покращувати позиції сайту у межах певної території, працюючи з регіональними запитами. Важливо розуміти, що просування сайту в Києві та Харкові, в Одесі та Дніпрі, матиме свою специфіку адже одним з важливих факторів, що впливають на швидкість отримання очікуваного результату, є конкуренція в ніші.

Залиште заявку і ми зв’яжемося з вами, щоб дізнатися більше про Ваш проект і, спираючись на аналіз, підготувати індивідуальне комерційну пропозицію, і ви переконаєтеся, що ми знаємо, як просунути ваш сайт!

SEO-просування кожного з сайтів відбувається в абсолютній відповідності з позначеними рекомендаціями для web-майстрів безпосередньо від найбільш значущих на ринку пошукових систем Yandex і Google. Впровадження інноваційних технологій в сукупності з досвідом провідних в Києві і Харкові SEO-фахівців дозволить в рази збільшити органічну відвідуваність вашого сайту. Розкрутка буде повністю спрямована на зростання продажів, відвідуваності або отримання заданих лідів і дозволить зміцнити на ринку Ваш бізнес.

Для цього ми білими і перевіреними способами залучимо цільову аудиторію за допомогою пошукових систем, проінформуємо про сайт всьому Інтернету (будь то регіонально спрямований на сайт Київ, місто Дніпро, Одесу, Харків, Кропивницький або ж інтернет-магазин, який бажає отримати замовлення з усієї України). Також ми націлені на виділення Вашого сайту серед конкуруючих за рахунок безлічі перевірених часом методів. Так конкуренти залишаться позаду, а Ви зможете отримувати замовлення на товари або послуги прямо з пошукових систем, адже займете ТОП за потрібне високо конкурентним запитам.

Наша стратегія просування сайтів та інтернет-магазинів має три фундаментальні основи – це залучення відвідувачів, максимальна конверсія та детальна аналітика.

Наші послуги дуже необхідні тим, хто зацікавлений у збільшенні відвідуваності сайту, а особливо в умовах високої конкуренції. За розкруткою сайтів звертаються ділові люди, а точніше власники малого та середнього бізнесу з абсолютно різних сфер діяльності. Так нашими клієнтами є як продавці продовольчих товарів (інтернет магазини чаю, алкоголю, ресторани і кафе), так і продавці будівельних матеріалів (вікна, двері, меблі) і навіть важкого машинобудування. Як тільки замовник оформляє з нами контракт, він відразу ж може зосередитися на покладених на нього прямих обов’язках замість відбирає багато часу SEO.

Просування сайту в пошукових системах є нашим напрямком діяльності з далекого 2006 року. Кожен розкручений сайт дозволив отримати необхідний досвід. У сумі ж наша команда отримала безліч досвіду з розкрутки сайтів і доскональної веб-аналітики. З таким багажем знань ми відразу ж приступаємо до найбільш ефективних маркетингових каналів для відповідного проекту. Адже те, що добре і недорого в одній темі, абсолютно не працює в іншій. Тому ми всі зусилля направляємо на побудову найбільш ефективної стратегії розкрутки сайту.

Наша команда націлена на довгострокове співробітництво. Просування сайту в Google починається з докладного вивчення особливостей проекту, аналізу конкурентів і осмислення бізнес-моделі.

Ви повинні розуміти, що пошукове просування сайтів не є панацеєю, так як потрібно використовувати різні маркетингові інструменти. Ми допоможемо Вам отримати максимум від інтернет-проекту. Для цього на повну буде впроваджена пошукова оптимізація сайту, задіяні контекстно-медійні мережі і прайс-агрегатори, а також професійно налаштуємо контекстну рекламу і запустимо на повну котушку SMM. За участю команди компанії TurboSEO Ваш сайт розшириться у всіх напрямках за рахунок створення і оптимізації посадкових сторінок, проведеного А/Б тестування та інших робіт по комплексному SEO. Харків, Київ та інші міста України дадуть Вам нових клієнтів.

Добавить комментарий