Уголок потребителя

Куточок споживача — перелік документів 2019
Перелік документів для куточка споживача залежить від сфери діяльності підприємця або юридичної особи. Стенди Куточок споживача зазвичай використовують при наданні будь-яких послуг населенню або іншим організаціям. Ми пропонуємо купить уголок потребителя.

Якщо Ваша сфера діяльності-чиста торгівля, то Куточок споживача можна замінити на куточок покупця. Головне, щоб такий інформаційний стенд було видно і легко доступний Вашим клентам і відвідувачам. Стенд Куточок споживача інформує зацікавлених осіб про продавця або надає послуги і про права споживача.

Перелік обов’язкових документів для Куточка споживача:
Повна інформація про підприємця або юр.особа. Зазвичай досточно скопіювати дані з реєстраційних документів
Книга відгуків і пропозицій. У встановленому порядку прошнурована і з номерами всіх сторінок
Ліцензії, якщо Ваша сфера діяльності ліцензується
Контактні дані відділу Захисту прав споживача у Вашому населеному пункті
Інші документи, які потрібно розмістити на стенді Куточок споживача, залежать від виду діяльності. Наприклад, всілякі сертифікати якості товарів і продукції. Тобто всі ті документи, які суб’єкт підприємницької діяльності повинен пред’явити споживачу послуги, покупцеві або перевіряючому. Розміщувати всі ці документи на стенді куточок споживача необов’язково, але дуже зручно. У разі їх прохання пред’явити не потрібно судорожно шукати їх в шафах і під прилавком — можна просто вказати на стенд.

Перелік документів, які можуть розташовуватися на стенді Куточок споживача:
При торгівлі на ринку — «Правила торгівлі на ринках»
При торгівлі продовольчими товарами — «Правила торгівлі продтоварами», «Правила торгівлі овочевою продукцією», «Санітарні правила», «Правила торгівлі алкогольними напоями»
При торгівлі промисловими товарами — «Правила торгівлі непродовольчими товарами», «Перелік товарів, що не підлягають обміну».
На стенді Куточок споживача в перукарні повинна бути наступна інформація — «Правила побутового обслуговування», перелік стрижок та інших послуг з цінами за кожну окремо, перелік категорій громадян, які мають пільги на ціну послуги; гарантії надання послуг.
При наданні побутових послуг — «Правила побутового обслуговування населення»
При продажу драг. металів — «Правила торгівлі дорогоцінними металами»

Добавить комментарий