«Укртелеком» приступил к блокировке российских сервисов

Найбільший в Україні оператор фіксованого зв’язку — компанія «Укртелеком» — приступив до блокування російських сайтів, що потрапили в санкційний список. Про це повідомляє директор компанії з корпоративних комунікацій Михайло Шуранов.

Зі слів Шуранова, на виконання робіт з блокування ресурсів знадобиться кілька тижнів. «Процес досить складний і вимагає певного часу, враховуючи значну кількість ресурсів. Роботи вже розпочаті. Вони будуть проводитися поетапно і, за попередньою оцінкою фахівців, триватиме від декількох днів до тижня», — повідомляє «Укртелеком».

Блокування російських ресурсів буде відбуватися поетапно. Хоча раніше голова Інтернет асоціації України Олександр Федієнко заявив, що блокувати їх технічно неможливо. Зі слів Федієнко, провайдерам потрібен час і додаткові кошти на переоснащення обладнання та зміна топології мережі.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 16 травня видав указ, який розширює санкційний список російських компаній і громадян. До нього увійшли 1228 фізичних осіб та 468 організацій, у тому числі соціальні мережі ВКонтакте та Однокласники, всі сервіси Яндекс і багато російські телеканали.

Добавить комментарий