Услуги аудита

Під аудиторськими послугами зазвичай розуміють перевірку правильності ведення фінансової та бухгалтерської звітності. Саме слово аудит походить від латинського «audio» – слухати.. Зародження аудиту було в Римській Імперії. Торгові об’єкти знаходилися на величезній відстані один від одного. І не завжди вдавалося правильно узгодити податкову документацію. Крім того, деякі торговці «шахраювали». У таких випадках викликали державного доглядача, який проводив перші аудиторські перевірки.
Зараз, як правило, компанії самі замовляють аудиторські послуги. Замовити якісний аудит Ви зможете в нашій компанії.услуги аудита
Тим самим вони підвищують свою інформованість про слабкі місця з точки зору фінансової звітності. І можуть усунути помилки до офіційної перевірки з боку держави. А це, в свою чергу, означає, що такого роду послуги позбавляють компанії від великих штрафів. Зараз, в 21 столітті, коли все більшого поширення набувають глобалізація і комп’ютеризація, аудиторські послуги є особливо затребуваними. Компанії складаються з десятків і сотень співробітників, які змінюють один одного. Діяльність ведеться в різних країнах. Щоб привести свою бухгалтерську звітність до єдиного знаменника, і потрібні послуги аудитора.

Добавить комментарий