Установка плинтуса киев

Промислова компанія «Експерти сектора» виконує повний комплекс послуг з монтажу плінтусів будь-якої висоти і периметра. Наші майстри виконають повний цикл робіт з монтажу, демонтажу плінтусів в Києві і області. У нас найкраща установка плинтуса киев.

На сьогоднішній день без встановленого плінтуса складно уявити квартиру, будинок, офіс, інше житлове або офісне приміщення. Є безліч цілей, які можна досягти, встановивши плінтус. Установка підлоги завершується саме установкою плінтуса і це неспроста, адже без плінтуса інтер’єр виглядає ніби незавершеним. Дизайнери інтер’єру використовують монтаж плінтуса з двома цілями: функціональної і естетичної.

Які питання вирішує установка (укладання плінтуса)?
Встановивши плінтус можна:

досягти більш гармонійні переходи кольору в інтер’єрі
візуально регулювати висоту стель
вигідно доповнити дизайн інтер’єру
захистити низ стін від пилу і вологи
приховати дефекти між підлогою та стінами
приховати стики між поверхнями
приховати кабелі і дроти, при цьому можна залишити доступ до функціональних ділянках кабелів і при необхідності перевірки їх стану
Монтаж плінтусів: МДФ, поліуретан, дюраполимер, шпон, метал
Яке ж конкретне дію необхідно розуміти під поняттям «замовити монтаж плінтуса»?:

У цей список входить:

Правильне визначення необхідної кількості плінтуса
Вірне визначення необхідного матеріалу плінтуса. А чи знаєте Ви, що величезне значення також має матеріал підлоги, до якого кріпиться плінтус? Наприклад, якщо матеріалом підлоги є лінолеум, плінтус крім естетичної (дизайнерської) задумки більше навіть виконує функціональну роль. Це саме він надалі утримує лінолеум від «ерзанья», фіксуючи і його натягаючи.
Визначення типу кріплення плінтуса також є важливим етапом. Треба буде вирішити, це будуть «рідкі цвяхи або шурупи.

Добавить комментарий