Установка сидений

Автомобільні сидіння встановлюються на каркаси, які бувають одинарні, подвійні і потрійні. Перетяжка сидінь повертає салону первісний вигляд. Сидіння в авто схильні до зносу, тому ми можемо запропонувати два варіанти: купити сидіння,замовити виготовлення сидінь.

Для особливих любителів свого авто ми пропонуємо установку одинарних сидінь з поворотний механізм на 360 градусів. У нас найкраще самовольную установку сидений в микроавтобус.

Поширений варіант обшивки – шкіряні сидіння. Каркас авто сидіння кріпиться на болтах до підлоги, спинки передніх сидінь можна розкласти. Приварюються спеціальні механізми, щоб диван можна було зняти. Можна встановити розкладний диван на санчатах, який можна розкласти (вийде велике ліжко). Оббивка сидінь робиться з різноманітних матеріалів.

Перетяжка сидіння не тільки змінює його вигляд, але і усуває внутрішні недоліки. У нас величезний каталог матеріалів, з яких робляться сидіння авто.

Установка нових сидінь або перетяжка авто сидінь пропонуються в декількох варіантах виконань-універсальне, стандартне і дешеве. Будь-який з варіантів передбачає установку інвалідних колясок.

Добавить комментарий