Вейп

Вейпінг як культура поширився по всьому світу з Азії, точніше кажучи, з Гонконгу, де в 2004-тому році були винайдені електронні сигарети. Мали вони не абсолютно такий же вигляд, як і зараз, проте все ж послужили прообразом сучасних. Зараз пристрої для паріння засновані на повноцінних міні-парогенераторах, а в ті роки це була скоріше пряма імітація куріння.

Загальносвітова тенденція охопила і нашу країну, а тому сьогодні кожна людина може купити вейп в Україні, звернувшись в один з десятків магазинів, присвячених даній тематиці. Крім того, великий вибір пристроїв і всіх комплектуючих до них можна знайти в інтернет-магазині. У нас найкращій магазин вейп. Крім того, в порівнянні з традиційним курінням це набагато більш розумне і економне проведення часу. І з точки зору собівартості, і з точки зору збитку для організму. Таким чином, ціна на вейп в Києві порівняно невисока, що робить товар більш доступним для всіх бажаючих поринути у нову культуру. Вейпы обходяться набагато дешевше тютюну, і не так шкодять здоров’ю.
Принцип роботи
Грубо кажучи, дані девайси працюють за принципом кип’ятильника. Акумулятор забезпечує роботу нагрівального елемента, який доводить спеціальну рідину до необхідної температури. Після її випаровування і відбувається той самий ефект, що бачать люди – клуби пара розходяться від парильника. Електронний вейп заправляється сумішшю з триатомного спирту, пропіленгліколю і ароматизаторів. Для тих, хто ще не зовсім готовий відмовитися від нікотинової складової, до складу може входити або сам нікотин в чистому вигляді, але в невеликій дозі, або тільки виражений тютюновий запах.

Добавить комментарий