Великобританії дає безкоштовні біонічної руки до дітей, які потребують в них найбільш

Біонічні руки-протези були навколо протягом деякого часу, але У. К. фінансується державою з Національною службою охорони здоров’я (nhs) хоче зробити їх більш доступними для тих, хто їх потребує найбільше. Маючи це на увазі, він нещодавно почав шестимісячні клінічні випробування у Брістоль, щоб запропонувати протези для 10 дітей-інвалідів, безкоштовно.

Все має йти добре, то є шанс, що високоякісні протези можуть бути доступні без яких-небудь витрат для користувача.

Для досягнення своєї мети, він працює з британським протезування компанію під назвою Open Біоніка, яка використовує 3D друк, щоб знизити вартість створення сили протези від $65,000-плюс до набагато більш доступний $6,000. Так що як і раніше поза досяжності для багатьох людей, проте, НСЗ нарощує, щоб покрити додаткові витрати.

Lockey Тіллі, 11-річна дитина, який втратив обидві руки після нападу менінгіту, як дитина, розповів Бі-бі-сі, що її новий протез виглядає, «дивним і змушує вас почувати себе впевнено.

Більше Цифрові Тенденції
Найбільша в світі плавуча сонячна електростанція просто зайшов в Інтернет в Китаї
Дивовижний новий протез руки можуть «бачити» об’єкти, самостійно вирішити, як краще захопити їх
Microsoft за малювати 3D показує обіцянку, але це більше іграшка, ніж інструмент
Замість людей вважають, що їм шкода вас, що у вас немає сили, вони, як, Боже мій, яка тверда рука! вона сказала.

Відкрити Біоніка працює в цій галузі на деякий час мучив численні нагороди, включаючи премію Джеймса Дайсона за інноваційні розробки в 2015 році. Він також прийшов у безоплатне угоди з такими компаніями як Дісней, так що він може засновувати свої протези на такі властивості, як коміксів Marvel, Зоряних війн, і заморожені. Руки Lockey заснована на відео гри Deus ex.

Свої 3D-друковані протези складаються з чотирьох окремо надруковані piecesand налаштовуються для кожного користувача на основі 3D сканування тіла. Вони оснащені інтелектуальними датчиками, які можуть виявляти користувачами рух м’язи працювати, коли відкривати і закривати пальці.

Немає ні слова про те, коли буде прийнято рішення про переїзд НГС дослідження вперед.

Добавить комментарий