Вибір механізму годинника

Основне питання при виборі годинника – який тип механізму віддати перевагу. Механіка або електроніка? Залишимо за рамками цієї статті питання надійності та довговічності, які не настільки прості, як здаються на перший погляд. Не будемо розглядати і питання престижу, який визначається швидше брендом, ніж типом механізму. І зазначимо, що у кварцових годин незаперечними перевагами є точність ходу і невимогливість до умов роботи. Механічні годинники не настільки точні і вимагають дбайливого поводження і періодичного обслуговування. Здавалося б, відповідь очевидна – кварцові годинники найбільш вигідні з усіх точок зору.
Але чому ж безліч людей все ж схильні вибирати саме механічні годинники? Справа в тому, що кварцові годинники хоч і більш точні і технологічні, абсолютно не вимагають догляду і обережності при носінні, все ж залишаються лише бездушною мікросхемою. У той час як механічні годинники це по справжньому живий механізм. Навіть рух секундної стрілки у механічних годинниках заворожує, на відміну від стрибаючою стрілки кварцових годин. Якщо Вам дорога кожна секунда і потрібен прилад для вимірювання часу, такий простий і зручний у використанні як, наприклад, електричний чайник — сміливо обирайте кварцові годинники. Точність ходу і невибагливість таких годинників будуть повністю відповідати Ваші вимогам.

Але якщо годинник для Вас не просто прилад, не просто інструмент для вимірювання часу, а щось більше – вибирайте механічні годинники. Радість від володіння таким складним механізмом в такому порівняно невеликому корпусі і почуття причетності до великого часового світу, будуть постійно з Вами при носінні механічних годинників. Механічні годинники не просто годинник, це складний і дорогий інструмент. Їх треба берегти, за ними потрібно доглядати, їх терпіти капризи і деякі недоліки. І вони обов’язково принесуть вам величезне задоволення від володіння ними. До того ж дорогі механічні годинники вже не настільки погані у питаннях точності. Дорогі і якісні механічні годинники в повсякденному житті нічим не гірше кварцових годин.

Добавить комментарий