Вибираємо вхідні двері в приватний будинок: які краще?

Вибір дверей на ринку досить великий, однак часто магазини рекламують свої вироби, як універсальні, котрі підходять для будь-яких умов. Однак це зовсім не так, тому якщо ви зараз вирішуєте, які вхідні двері вибрати в приватний будинок, потрібно знати, що для приватного домоволодіння потрібна особлива модель. Краще всього, якщо дверна конструкція буде від перевіреного виробника, який надає гарантію, тоді не потрібно буде через рік знову перейматися, як вибрати двері.

Насамперед, якщо ви не знаєте які вхідні двері вибрати в приватний будинок, то важливим чинником буде міцність дверної коробки. Вона повинна бути добре укріплена в стіні, і не сильно виступати за рівень стін.
Дверне полотно має бути стійким по відношенню до атмосферних явищ, витримувати попадання снігу і дощу, сонячних променів і сильних поривів вітру.
Теплоізолюючі властивості виробу обов’язково повинні бути на висоті, тільки так можна зберегти тепло в будинку.
Зламостійкість дверного полотна – це першорядна характеристика якісного захисту від несанкціонованого проникнення.
Якщо говорити про матеріал стулок, то краще, звичайно, якщо вони будуть броньовані.
Броньовані моделі, крім своїх захисних характеристик також тривалий час зберігають привабливий зовнішній вигляд.
Наявність вічка та охоронної сигналізації є обов’язковим моментом.
Потрібно більш детально зупинитися на будові дверного полотна з металу, коробки та якісної фурнітури. Сталеві листи, що становлять основу з двох сторін, повинні бути цілісними, інакше їх можна буде легко розігнути кусачками. Бажано, щоб товщина металу перевищувала 1,8 мм Можна, звичайно, буде вибрати входные двери в приватний будинок, як для підприємств підвищеної секретності, завтовшки 3-4 мм, тільки от вагова категорія такої моделі буде така, що з нею впорається з труднощами дорослий чоловік. Ціна навряд чи буде менше 2000-3000$.

Щоб дверну конструкцію було складно зламати, потрібно встановити міцні лиштви або притвори. Наличники використовуються, щоб запобігти злом коробки, а притвори перешкоджають тому, що зловмисники порізали полотно дверей.

Обов’язково утеплювати стулки зсередини матеріалом утеплювача або звукоізоляції (мінеральна вата, пінопласт, картон).

Невід’ємним атрибутом якісних вхідних дверей є надійна фурнітура, зокрема петлі, від міцності і правильності, встановлення яких залежить безпека вашого житлового приміщення. Кращим варіантом буде монтаж закритих петель, якщо ж немає можливості встановити такі, використовуйте протизнімні штирі. Чим більше кількість петель, тим складніше непомітно проникнути в будинок.

Таким чином, правильно вибрати вхідні двері досить просто, головне, враховувати деякі характеристики.

Добавить комментарий