Буковель — історія появи гірськолижного курорту

Історія появи гірськолижного курорту

Зародився гірськолижний курорт відносно недавно. Його історія починається з двохтисячного року. Між компанією ТОВ «Скорзонера» і фірмою «Горизонт АЛ» було укладено спеціальну угоду про створення особливого природного рекреаційного комплексу в районі Івано-Франківської області. На початку 2001 року були проведені комплексні роботи по запуску першого підйомника на висоті 691 метра на Північному схилі гори Буковель, тоді вже була запущена перша канатна дорога. У вересні 2002 року був реалізований проект ще однієї канатної дороги довжиною в один кілометр.

У 2003 році відбулося урочисте відкриття другого схилу і двохкрісельного підйомника. Жителі України і країн СНД зустріли створення гірськолижного курорту з особливим піднесенням.

Нарешті-то з’явилася власна система трас, нічим не поступаються за своєю якістю закордонним трасах знаменитої Швейцарії. За попередніми даними ще в 2003 році на території курорту Буковель відпочивало понад 48000 чоловік. У 2011 році було зареєстровано понад 800 тисяч туристів. Продовжують щорічно відпочивати в цьому містечку любителі гірськолижного спорту не лише з України, Росії, країн СНД, але і з держав Східної та Західної Європи, багато різмоманітних агенцій пропонують туры в Буковель своїм клієнтам!

Тривалість гірськолижного сезону

В Буковелі сезон триває з початку листопада по середину травня. Зима на заході України досить м’яка, але в теж час вона відрізняється різкими перепадами температур. Вранці та ввечері температура повітря в горах може опускатися до 20 градусів морозу, а вдень піднімається до комфортного значення, і вона дорівнює в середньому трьох градусів тепла. Гірськолижні траси надійно захищені від сильних вітрів високими карпатськими горами. Клімат дуже м’який, а цілюще повітря Карпат дозволяє дихати на повні груди і насолоджуватися активним відпочинком.

 

Добавить комментарий