Вот вам ремонт на площади Мицкевича

В Івано-Франківську в цьому році почали ремонт на площі Адама Міцкевича. Швидше за все, ви вже бачили, як виглядає цей ремонт — великий безлад. І безлад стосується недбалого ставлення працівників до історичного шарі, який знаходиться під розкопаної доріжкою і в інших культурних пам’яток площі. Детальныше на franyk.city.

Один місцевий житель, мистецтвознавець Ігор Панчишин недавно прогулювався по території площі. Він уважно спостерігав за роботою і тим, що залишилося від вже закінченої роботи. Побачене змусило цінителя мистецтва висловити власну думку з цього приводу в одній із соцмереж. Чоловік неприємно вражений тим, що такі цінності площі Міцкевича, як вали колишньої фортеці XVII ст., Той самий, великий історико-культурний шар і деякі зразки кераміки, що збереглася ще з XVIII століття — все пішло під лапу бульдозера. Ігор Панчишин, як фахівець закликає археологів долучитися до цієї справи, щоб не дати просто так знищити культурні пам’ятки.

Нагадаємо, що останнім часом площа Міцкевича А. отримала чимало відгуків про недбалий ремонт і щодо дивних дизайнерських проектів, звели на території площі. Про це ви зможете дізнатися на головній сторінці «Франика».

Добавить комментарий